Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondolsz erről?18L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz erről?18L

Figyelt kérdés
a párom nem engedi hogy az Instagramra vagy a facebookra bármilyen képet is ki tegyek magamról egy normál képre azt mondja csábos és hogy fiúzni akarok vele már le is k*rvázot ha néhányszor megtettem hogy teszek ki képet mindig szólt érte sok követőm van minden platformon ami szintén nagyon zavarja a párom azt hiszi mesztelen képeket küldök a követőimnek kitöröltette velem az ex párom régi férfi ismerőseit azt mondta ha nem törlöm őket akkor baj lesz mindig azt mondja hazudok ... azt mondta válaszak közte és a rajongo fiúk közül fel akarja töretni a Messenger fiokom sok fiú barátom van ez is zavarja. az ex párom egy hosszú hajú pasi volt tipikus rocker mikor ezt elmondtam a jelenlegi páromnak azóta mindig mondja a rockerekre izgulok meg találjak valami jó rocker pasit .mikor elmegyünk vele valahova éterembe ,koncertre soha nem engedni hogy pasi mellé ,üljek vagy közel hozzá .most már az sem tetszik neki hogy sminkelek mindig figyeli hogy mit csinálok .mellesleg nagyon bunkó mikor féltékeny hisztis mérges és ez nagyon látszik rajta egyszer fel is pofozott amúgy egy erős testalkatú nálam sokkal magasabb és évekkel idősebb és azt mondja magáról hogy ő nem féltékeny típus de amúgy szeret engem és jól meg vagyunk.

2023. ápr. 7. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tűrjed ha már nem dobod ki. Lapozzunk.
2023. ápr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott! Azonnal!
2023. ápr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy egy hülye picsa vagy, amiért nem hagytad még el 🤷‍♂️
2023. ápr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha megveri se hagyja ott.szokásos.
2023. ápr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
TrolLoLLoLoLLoLL
2023. ápr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nárcisztikus személyiségzavar, hidd el, ez javulni nem fog, csak rosszabbodni. Hagyd ott, amíg még nem okozott mély lelki sebet.

https://www.youtube.com/watch?v=ehXehjyHxok

2023. ápr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kidobtad már? Egy ilyentől nem várhatod, hogy megváltozik!

Légy óvatos vele, ha már kidobtad, mert ez a típus nagyon bosszúálló!

2023. szept. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"nem engedi..."

"egyszer fel is pofozott ... amúgy szeret engem és jól meg vagyunk."

Ki ő neked? Apád, anyád? Miért engeded neki mindezt?

2023. szept. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!