Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy férfi féltékenyebb ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi féltékenyebb ha szép a nője?

Figyelt kérdés

2023. máj. 12. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha okot ad rá.
2023. máj. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha abból indulunk ki, hogy mindenkinek szépnek látja a nőjét, nem. Bár szerintem amúgy sem ettől függ.
2023. máj. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Praktikus okbol azert, mert egesz mas ugy husegesnek lenni, hogy igazabol nagyon nincs is kisertes, ha tetszene is valaki, de ha ferfiak tomegesen zsonganak a no korul, a statisztikai esye nagyobb, hogy valami kolcsonos hirtelen fellobbanas osszejon.
2023. máj. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
22%

Igen.


Csak csúnya nők adtak nekem esélyt, így egész életemben nem voltam féltékeny.


viszont nem tudom elképzelni, hogy miket él át egy bombanő egész nap... nem azért, mert a pasija aggódik érte, hanem hogy tudja, ha ugyanő 120 kg-os lenne, senkit sem érdekelne, így meg minden pasi utánafordul. durva lehet.

2023. máj. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tom742 válasza:
Ha egy férfi féltékeny egy nőre, de ez természetesen fordítva is igaz, akkor ő úgy néz arra a nőre mint az ő birtokára, és ha ezt teszi akkor elindít a testében egy prosztata megnagyobbodást, ha túl sokáig húzza, akkor pedig prosztata daganatot is, tehát uraim én azt mondom, hogy nem éri meg féltékenykedni, mert akkor az adott ember saját magát fogja hazavágni. A nők ugyanerre az érzésre méhnyakrákot fognak maguknak csinálni.
2023. máj. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!