Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy félénkebb srácnál hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy félénkebb srácnál hogy érjem el a közeledését felém?

Figyelt kérdés

Kezdeményeztem egy srácnál (ő 25 éves, én 23). Több éve ismerjük egymást, így utólag mondva sajnos akkoriban visszautasítottam mert mással kezdett el alakulni kapcsolatom. Azonban gondoltam teszek most egy próbát, így ráírtam pár hete egy mondvacsinált indokkal, amiből olyan beszélgetést tudtam kihozni, hogy nemrég ismét rá tudtam írni érdeklődni egy bizonyos dologról, amiről beszélgettünk.

Szóval már többször is beszéltünk, kicsit nehezen indult mert éreztem rajta, hogy benne van a régebbi kudarc élmény, de órákig beszéltünk. És gondolom aki nem akar velem beszélgetni/nem érdeklem, az nem is fogja továbbvinni a beszélgetést.

Legutóbb majdnem reggelig beszélgettünk, ez jót jelent, igaz?


Lehet kicsit sok is voltam már, nem tudom, lazára vettem, poénkodtam, ezt érzékeltem, hogy tetszett neki, ott átszakadt valami és ő is sokkal érdeklődőbb lett felém. Aztán gondoltam miért ne, felhoztam ha netán valamikor erre jár és szeretne is, fussunk össze. Szóval nem árultam zsákbamacskát.

Érzem, hogy félénk, nem mer annyira nyomulni és valószínűnek tartom, hogy sok lánnyal sem volt még dolga.

Mit gondoltok, mit kéne tennem? Várjak mit lép, próbálkozzak, vagy esélytelen a dolog?


Nagyon nagyon tetszik nekem és nem szeretném feladni, de túl sok sem szeretnék lenni :'D



2023. máj. 17. 15:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
A félénk fiúk is kezdeményeznek, ha akarnak, olyan nincs, hogy nem mer, össze tudják szedni magukat. Ezzel neked nem kell semmit sem tenned, te már felvetetted a találkozást és arra sem lépett semmit. Esetleg még várj egy kicsit, nézd meg legközelebb rád ír-e ő. Ha nem, vagy sosem akarja élőbe átvinni írogatás helyett max 1 hónap múlva akkor nem érdemes az energiádat rá áldoznod, örökké fogsz várni. Lesz valaki aki lazán kezdeményez majd nálad.
2023. máj. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem beszélgetnék reggelig olyan csajjal, aki nem izgatná a fantáziám, szóval hajrá.
2023. máj. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szóval egyszer már próbálkozott az a „félénkebb srác”, csak te visszautasítottad, mert ő akkor épp nem volt alkalmas számodra. Most viszont valami miatt meggondoltad magad és mégis úgy gondolod, hogy szükséged lenne rá.

A srác helyében egy ilyen csalódás után én is fenntartással kezelnélek. Egyből az a közmondás jutna eszembe, hogy „ha nincs ló, megteszi a szamár is”. És mivel ő a visszautasításod miatt már egyszer „szamárnak” gondolta magát, így jogosan gyaníthatja, hogy csak addig van rá szükséged, amíg nem találsz magadnak „lovat”.

Egyértelmű, hogy mit kell tenned az újbóli közeledése érdekében. Tetszik vagy sem, addig kell nyomulnod, amíg el nem nyerned a srác bizalmát! Szerintem ez így korrekt, mert most bizony rajtad a sor… 😅

2023. máj. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Légy dominánsabb vele, de éreztesd, hogy kedveled, az ő érdekében teszed.
2023. máj. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Nyíltan megmondanám, hogy változtam, érettebb lettem, ma már nem utasítanám vissza és szeretnék vele találkozni. Miért kell ezt bonyolítani mikor a vonzalom a részéről biztosan adott, a részedről megint csak.
2023. máj. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne játszmázz, ne köntörfalazz, őszintén mondd el neki, hogy régen mi miért történt, és hogy most miért változott meg a helyzet. Nem kell azonnal szerelmet vallanod neki, de azt nyugodtan elmondhatod, hogy sajnálod, ami akkor történt, és hogy most nem azért akarsz vele lenni, mert "nincs jobb" (már ha tényleg így van). A múltbeli kudarca után valószínűleg kevésbé fog merni lépni, ezért első körben neked kell őszintén elé tárnod a helyzetet, aztán meglátod, hogy hogyan reagál.
2023. máj. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Te utasítottál el, neked kell elhívnod, Ő nem akar újra pofára esni.
2023. máj. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
+1 szavazat arra, hogy most neked kell lépni. Egyszer már elutasítottad. Ha félénk, nem fog házhoz menni újabb pofonért. Írd meg neki, hogy nagyon örülsz, hogy újra beszélgettek, folytathatnátok személyesen is, ha van kedve, te szívesen találkoznál vele. És sajnálod, hogy elküldted akkor, mert most már látod, hogy hiba volt.
2023. máj. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mese, neked kell lépned, ha tényleg akarod őt.
2023. máj. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, kedvesek vagytok! :)


Lépni fogok mindenképpen, ha sok vagyok azt úgyis érzékelem majd a reakcióiból, de remélem le tudom nyűgözni és összejön a dolog :D

2023. máj. 17. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!