Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért veszélyesebb a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszélyesebb a férfi féltékenység?

Figyelt kérdés

2023. máj. 18. 20:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%
És ennek a felelősségemnek én személy szerint eleget is tettem, tervezem is folytatni. Valamint nyomorék sem vagyok, a fennt részletezett előrelátás miatt. Ezt is tervezem folytatni és azt szeretném, hogy te se legyél.
2023. máj. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

"Jobban megéri nekem elkerülni az olyan szituációkat amikben jogsérelem ér, mint utólag érvényesíteni a jogaimat, ami mint tudjuk éveket is jelenthet?"


És mégis hogy kerülje el az ember lánya a potenciális gyilkosokat, mondd már meg? Mert én meg eddig egy társkereső profilon sem láttam olyan bemutatkozást, hogy "Bence vagyok, 28 éves, banki alkalmazott. Szeretem a romantikus tengerparti sétákat, a jó bort, és agyonverem azokat a nőket, akik engem féltékennyé tesznek. :)"

Valahogy ezzel nem szoktak dicsekedni a férfiak. Ez már csak akkor derül ki, ha megölte a nőt, akkor meg már késő.

2023. máj. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
24%

Ahogy írták, megfelelő helyre tenni azt a bizonyos lécet. Én ehhez még hozzátettem, hogy dobjátok sutba a "márpedig a világ változzon mert azt mondtam" mentalitást és úgy helyezkedjetek ahogy az nektek kockázat szempontjából kezelhető + megismerni a másikat.

Igen, valós lehetőség, hogy átbax egy pszichopatamastermind, de nem valószínű, hogy lévén ez extrém, ezzel fogsz találkozni. Azokkal találkkozol nagyobb valószínűséggel, akik szaglásznak utánad, falhoz csapják a telefonod vagy megkkínálnak egy lángossal. Ezek se jó dolgok, de nem az a vége, hogy meghalsz és vannak szempntok, amik prekurzorai lehetnek az ilyen viselkedésnek és lehet rájuk szűrni. Igen macerás, olyat is kiszűrhetsz akit nem kéne végül, de még mindig jobb, mint a verés, pofon, para stb.

Mégegyszer elmondom...nem a nőverők és a gyilkosokkal fújok egy követ, hanem azt szeretném mondani, hogy ne úgy álljatok hozzá a dolgokhoz, hogy maximális kockázatot vállaltok, majd minimális következményeket vártok el, csak mert jogotok van. Ez felelőtlen hozzáállás, az életben nincs IDDQD.

2023. máj. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%

10. nem akarok én hadakozni, főleg nem a moderny nyugati agymosással! Oké, éljetek úgy hogy minden probléma oka a férfi, minden férfi egy gyilkos, a férfi nem kella nők életébe, a fériakat állandóan megalázni és büntetni kell. A feminizmus igazi áldozatai maguk a nők, akik 0-24-ben agymosáson esnek keresztül.


Mondok mást! A motorozás egy piszok jó dolog, rengetegen élvezik, életük része. Viszont ha minden nap 0-24-ben azt mondják hogy ma is 5-en meghaltak motorbalesetben, húúú a motorozás a biztos halál, jujjj, egy motor fenntartása vagyonokba kerül, jujjjj, egy motorost fellökhet egy autó stb., akkor a motorozást állítjuk be az emberiség legnagyobb ellenségének. A feminizmus nem a nőkért van, hanem a két nem ellen egyszerre!


A 21-ik század debil, konzumidióta generációkat nevel ki magából, ahol a család, az apa, az anya, a hagyományok mind mind maradi, buta, baromságoknak vannak feltúntetve. Minden arról szól, hogy a fiatal generáció semmibe se tudjon megkapaszkodni, a nevelést átvette a "rendszer". Szerinted a mai fiatalok alkalmasak lesznek apának, anyának? Alkalmasak lesznek mély kapcsolatok kialakítására? Persze, néhányan. A férfiak lennének a hibásak? Itt minden a kontrollról és a profitról szól! Nem rólad, nem rólam! A nőknek kell a férfi, kell az erős, a céltudatos, az irányító férfi! Na de hogyan, ha a férfiakat minden fronton kiherélik, és minden fronton csak a hulladékot mutogatják úgy, hogy tessék, ezek a férfiak! Erős nők? A nők nem akarnak erősek lenni, az a férfi. A nőket másra teremtett a természet, és ezzel semmi baj sincs. A baj az, amikor már 14 éves koruktól eltirzítják a nők gondolkodását. Lehet csinálni, csak amint az ábra mutatja, ez katasztrófához vezet. Gondolom megvan már a cél, az is lehet hogy a férfiak létszámát akarják csökkenteni, nem tudom. Az viszont biztos, hogy az emberiség szerkezete teljesen átalakul, de piszkosul természetellenes módon. Az teszi jól, aki az ösztöneire hallgat és kiszáll a játékból!

2023. máj. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobbakat tud utni?
2023. máj. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert fordítva nehez elképzelhető pl: [link]
2023. máj. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!