Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tekintettel lennél arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tekintettel lennél arra, hogy a kiszemelt férfi nős?

Figyelt kérdés
2023. máj. 19. 05:52
A kérdező szavazást indított:
Igen, szolidáris lennék a másik nővel szemben, nekem sem esne jól, ha megcsalnának/elhagynának valakiért
Nem érdekel, hogy van valakije, ha nekem kell megszerzem, összejövök a férfival
54 szavazat
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
50%
Én igen,de a nők többsége nem.Látom a környezetemben.
2023. máj. 19. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
86%

Minden tekintetben fszság egy férjre menni.

Egyrészt nyilván kicseszés a feleséggel, de még ha nem is érdekel a másik nő, akkor sem nyerhetsz semmit.

Vagy el leszel hajtva a francba, mert a férfi hűséges, vagy pedig megcsalja/elhagyja a nejét, és akkor a nyakadon marad egy házasságtörő, aki az első kísértésre félredobja a házasságát.

(E/2ben írtam a választ, de ha nem vagy ilyen szituációban, akkor ne vedd magadra)

2023. máj. 19. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
37%
Olyan módon igen, hogy ne buktassam le, mert tartósan megszerezni nem akarom, csak jókat szexelni vele. Tudom, ilyenkor jön, hogy egyedülálló férfival is lehetne. Persze, ha vonzana, nem hagyna hidegen. Önmagában attól, hogy egyedülálló, még nem lesz így. Ahogy a nős férfit sem azért kívánom adott esetben, mert "foglalt". Életem pedig nekem is csak egy van, és a kölcsönös vonzalom rohadt ritka, nem fogom erkölcsi okokból kihagyni.
2023. máj. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
88%
Igen, a saját érdekemben. Nem szeretnék titkolózni, bujkálni, hétvégéken, ünnepekkor, nyaraláson egyedül lenni, mert a pasim a családjával van. Kösz, ebből nem kérek.
2023. máj. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
96%
Sokkal többre tartom magamat, mint hogy egy nős férfival legyek. Millió egyedülálló van, akivel nem kell bujkálni, el lehet menni étterembe, nyaralni, telelni stb. És nem vagyok olyan ostoba hogy azt higgyem, ha a feleségét velem csalta, akkor engem nem fog mással.
2023. máj. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
92%

Bármelyik volt vagy aktuális barátomra pofátlanul nyomul bármelyik, senkit nem érdekel hogy párkapcsolatban vannak.

Een szerintem a házasság sem változtatna.

2023. máj. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
2: Nem első kísértésre, már 10envalahány éve házas. De most jutott el odáig, hogy véget akar vetni.
2023. máj. 19. 07:25
 8/31 A kérdező kommentje:
És mielőtt írnátok, hogy akkor csak szórakozni fog Velem Biztos nem, mert ultimátumot adok, hogy addig nem lesz szex köztünk, amíg nem jelenti be a válást és max 1 hónapig várok rá.
2023. máj. 19. 07:27
 9/31 anonim ***** válasza:
91%

Voltam már ilyen helyzetben és igen, tekintettel voltam erre. A sztori kicsit más volt, mert a fiúval mi sokkal régebb óta ismertük egymást, mint ő a feleségét, de mindvégig volt vonzalom. Ő is tekintettel volt a feleségére. Csak egyszer volt köztünk egy beszélgetés, ahol feltártuk az érzéseinket. Szerintem a válás bejelentése nem elég erős ultimátum, az csak egy papír, én inkább válási papírok + szétköltözést mondanék.

De azt is lehet, hogy azt mondod, találkozzunk 1 év múlva és ha már egyedülálló és még van érzelem, akkor lehet valami. Neki is jót tenne a pihenő egy hosszú házasság után. Nem hiszek a kapcsolatokból ugrálásban. Nincs feldoglozás.

2023. máj. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
45%
Én nem hajtok rá foglalt pasira, de ha egy foglalt pasi rám hajt, és nekem bejön, akkor szarok a családi állapotára. Nem az én dolgom rendben tartani idegenek házasságát.
2023. máj. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!