Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan viselkedjek vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek vele? Jogosan vagyok dühös?

Figyelt kérdés
Nagyon szerelmes vagyok egy férfiba, aki úgy érzem nem hagyja, hogy elengedjem őt. Másfél éve majdnem összejöttünk, csillagot is lehozta az égről, NAGYON szépeket mondott, hogy mennyire hiányzom ha nem lát, mennyire fontos vagyok neki stb…aztán mondta, hogy most neki mégsem fog működni a kapcsolat. Ha nem is napi szinten, de gyakran találkozunk. Azóta sem kaptam választ, hogy pontosan miért is maradt abba köztünk ilyen hirtelen a dolog. Nekem ő volt az első, és érzelmileg sem nyíltam meg még soha senkinek, és mondtam is hogy ő az első akiben ennyire megbízom. Azóta lett barátnője, egy ideig nagyon került, kb. emberszámba sem vett, de aztán közvetlenebb lett…volt, hogy bulik után rám írt. Flörtölteg, kacsint rám. Képeimet elsők közt likeolja és még előben is odajött, hogy mennyire jól nézek ki az új képemen. Ha teheti hozzámér “véletlenül”. Sokszor félreérthető dolgokat tesz. Van amikor nagyon közvetlen és figyelmes és segítőkész. Mondtam, hogy bennem nincs teljesen lezárva ez az egész, de semmi sem változott. Szinte mindig elkap a sírás ha a barátnőjével látom. Kérlek NE azt mondjátok hogy emgedjem el, mert nem tudom, próbáltam. Abban kérném segítségeteket, hogy legyek-e vele bunkó, vagy inkább kedves, vagy teljesen rideg…vagy beszéljek vele normálisan erről az egeszrol?

2023. jún. 6. 22:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Még is miben lenne az jobb neked hogy tartod vele a kapcsolatot és bunkó vagy vele? Miért ne írjuk azt hogy engedd el? Mert ez lenne a legésszerűbb és nem kell azt bekamuzni hogy próbáltad és nem ment. Ha valakit el akarsz engedni akkor el fogod tudni ha nem akkor folyamatosan csak a kifogásokat fogod keresni mint most is. Kinlódjál szenvedjél ha neked ez megfelel.
2023. jún. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem meg inkább több kapura akar játszani és palira fog venni téged.



Lehet azért mondott szépeket, hogy ágyba bújj vele, de amikor nem jött össze, tovább is állt. :/

2023. jún. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
És milyen csillagokat hozott?:)
2023. jún. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Miről akarsz beszélni egy pasival, aki már más pinába jár egy ideje? Mit remélsz egy ilyen beszélgetéstől? Semmi sem fog változni. Annyira nem fogtad meg, hogy ne jöjjön össze mással melletted. Ezt tudatosítsd magadban. Az ilyen játszmázós embereket ki kell vágni az életedből. Nem beszélgetni velük. A felejtés meg idő kérdése, nem gombnyomásra működik. De ha nem adsz időt magadnak, akkor mindig ezen fogsz rágódni. Vannak mások is rajta kívül, de amíg lehetőséget adsz neki a szórakozásra, addig nem leszel nyitott rájuk. Ő csak élvezi, hogy látja tajtad mennyire odáig vagy érte. Ez hizlalja az egóját. Ezt kell megszüntetni.
2023. jún. 7. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Legyezgeted a hiúságát, hogy mennyire futsz utána akkor is, ha nyíltan lepattintott és ráadásul mással van, ezért "nem enged el", ezért dob néha koncot, amin rágódhatsz. Pontosan, amit az utolsó írt: semmi másra nem kellesz neki, csak hogy hízlald az egóját. A helyedben inkább a barátnőjét sajnálnám; neked hogy esne, ha a pasid így viselkedne?

Távolodj tőle, nyiss mások felé, és ne kesed a társaságát, ne adj esélyt annak, hogy húzgálja előtted a mézes madzagot!

2023. jún. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nem tesz félreérthető dolgokat es nem ér hozzád direkt, te akarod ezt csak es belemagyarazod. Ő azt hiazi, már túlvagy rajta es nem kell távolsagot tartania, siman csak éli az eletét.
2023. jún. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Persze és véletleül ír rám
2023. jún. 7. 08:09
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Jah hogy te ezek után is azt hiszed hogy érdekled? Istenem de naív vagy 😂 kínozd akkor magad kedves egészségedre. Az ilyen embereket én nem sajnálom.
2023. jún. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem tiltod le, ha ilyen szenvedést okoz neked, hogy rád ír? Nincs letiltva, aut hiszi, lehet haverkodni. Hát tiltsd le, az isten áldjon meg.
2023. jún. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%

Egósimogató vagy neki, de lehet, hogy megint megfektet, ha kedve lesz hozzá, ennyi röviden és tömören.


Barátnője van és mellette kétértelműen viselkedik, mit látsz benne? De még hogyha félre is érted a hozzáállását, mert valójában nem akar már tőled semmit, csak ismerős vagy számára, unaloműző, hazudott neked, hogy megkapjon. Neked ez nem elég kiábrándító, hogy többet ne kommunikálj vele semmilyen formában?

Hülyére vett! Te meg reménykedsz, hogy otthagyja a másik nőt... Önbecsülés keine, vagy mi a szösz? ^^

2023. jún. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!