Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg nem érdemelt meg ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem érdemelt meg ez a srác, ès felejtsem el őt?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem valakivel, 4-5 hónapig. Eleinte inkább csak szexnek indult, a részemről is, nem is teljesen voltam túl az előző kapcsolatomon, de ő erről tudott. Az elején elèggè tepert, mindig ő írt, ő hívott el, de többnyire mindig csak magához, nem jártunk el sehová.. Egyszer nagynehezen megittunk együtt valamit, amikor mondtam, hogy nem jàrunk el. De nem csak szex volt köztünk, lelkiztünk is. Csak valahogy mindig azt éreztem vele kapcsolatban, hogy nem tud engem elfogadni. Enyhe depresszióm van, ès őt ez mintha nagyon zavarta volna. Nem arról van szó, hogy magamba roskadva ülök itthon, de pl. azt mondta, hogy remete életet élek, nem mozdulok ki sehova, nem tesz nekem jót ez a környezet, ami részben igaz. Egyszer még olyat is mondott, hogy költözzek hozzà, 3 hónap után, amikor mondtam neki, hogy egyáltalán nem szàmítok neki.. Ezt nyilván nem gondolhatta komolyan, de nem tudom, akkor miért mondta. Ő nagyon távol akarta tartani magától a negatívitàst. Valahogy nagyon másképpen szemléltük az életet, szerinte én túlsàgosan érzèkeny vagyok, sok mindent eltúlzok. Èn viszont elfogadtam őt, pedig néha mondott kegyetlen dolgokat, érzèketlennek éreztem őt, pàr dologban. Többször megkérdeztem tőle, hogy minek van velem, ha annyira taszítom őt, vagy ha fenntartàsai vannak velem szemben. Ezekre mindig azt mondta, hogy nem jól látom. Azt mondta, hogy legyek normàlis, ne legyenek negatív gondoltaim. Ha picit többet ittam, lehet hogy mondtam sötétebb dolgokat, de ettől függetlenül, egyàltalàn nem érzem magamat egy energiavàmpírnak, vagy ilyesmi. Úgy tűnt ő is szeret velem lenni, beszélgetni. Az is igaz, hogy kb. egy hétvégét nem töltöttünk együtt, valami miatt nagyon elfoglalt volt, de nem mondta el, hogy mivel.. De tényleg làtszott rajta, hogy valami nagyon kifàrasztja őt. Persze mindenki azt mondta, hogy volt neki rajtam kívül más is, amit persze nem tudhatok, de èn nem így érzem.

Az is igaz, hogy csomószor kétértelmű jeleket adtam neki, mert fèltem kimutatni az érzéseimet, de sokszor célozgattam dolgokra, hogy miért nem töltünk együtt egy hétvégét ünnepeket, stb. Ezekből gondolhatta, hogy komolyabban èrdekel, nem? Arra a kérdésre, hogy jàrunk-e, ami valahol álnaívan is tettem fel, egyszer egyértelműen ràvàgta, hogy nem. De egyszer később,amikor hasonlókra próbáltam célozni, megkérdezte, hogy én akarok-e párkapcsolatot, amire azt mondtam, hogy nem. Úgy gondolom, ha ezt úgy kell belőle kihúzni, az màr régen rossz. Aztàn problémái lettek, amikről tudtam is, ès akkor kezdett eltűnni. Megkerestem őt, azt mondta, azt várta, hogy egyszer én keressem őt.. De valahogy akkoriban ritkábban írt, mint előtte. Utána feldobta, hogy találkozzunk, 5 hét után, de úgy éreztem, hogy annyira mégsem akar. Máskor akarta bepótolni. Erre azt írtam, hogy inkább hagyjuk a dolgot. Mire ő azt, hogy igazam van.. Ezzel ért véget a dolog, màr majdnem 3 hete, és a tàrskeresőről is letörölt, valószínűleg, hacsak nem magàt törölte. Sajnos èn még mindig gondolok rá, hiányzik. Tudom, hogy én is hülye voltam, mert kétértelmű jeleket adtam neki, de ha valóban érdekeltem volna, nem így viselkedik velem, nem? Mindig érdeklődött egyébként a dolgaim felől, úgy tűnt mint akit tényleg érdekel, mi van velem.. Egyszer azt is írta, hogy gondol rám, mert sokszor kérdezgettem őt, hogy szokott-e ràm gondolni, amikor nem vagyunk együtt. Persze ezt írhatta csak emiatt, de ennyire "gonosznak"-vagy hogy is mondjam-nem gondolnám őt.

Az is igaz, hogy az elején egyàltalàn nem tetszett, amit ő sajnos érezhetett is.

Nem tudom, hogy megbánthattam-e őt ezzel, hogy ezt írtam a vègèn, vagy már így rendezte a dolgokat, ès ezért került, csak gyáva volt kimondani.

Köszi, előre is!


2023. jún. 10. 21:06
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*Nem is így akartam kiírni, hogy megérdemelt-e, vagy sem, hanem hogy lehettek-e iràntam valaha is érzései*
2023. jún. 10. 21:07
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A leírásod alapján szerintem nem volt szerelmes.

Biztosan szimpatizált veled, tetszettél neki, imádta az ágyjeleneteket, de ebben valószínűleg ennyi volt.

Ha fontos lennél neki, most nem kéne ezen agyalnod, annyi biztos...

2023. jún. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Értem...:( Biztosan igazad van, köszönöm, hogy válaszoltál.
2023. jún. 10. 23:34
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a benyomásom, hogy a te kapcsolathoz való hozzáállásod nem(/sem) egészséges. Számomra az látszik az írásodból, hogy mások hozzád való viszonyulásával kapcsolatban mindig negatív előfeltevéseid vannak, bizonytalan vagy magadban, állandó megerősítésre van szükséged és csak akkor tudsz bízni valaki kötődésében, ha egyértelműen az övé az erősebb érzelem, így kvázi te vagy a döntési pozícióban, mert ha nem, kiszolgáltatott helyzetben érzed magad. Ez egy egészséges ember számára hosszútávon nagyon fárasztó, és természetesen neked sem jó, úgyhogy ha így van, akkor mindenképp érdemes fejlesztened magadon.
2023. jún. 11. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ebben van igazság, nagyon is, sajnos... Köszönöm. De ettől függetlenül, azèrt az látszik, hogy ez neki inkább csak a szexről szólt, nem?
2023. jún. 11. 09:39
 6/12 A kérdező kommentje:
Egyèbkènt, nem akarom másra àttestàlni a dolgokat, de ahhoz, hogy ez így lett, kellettek ezek a rossz tapasztalatok is, (sajnos volt màr hasonló, ahol nem kellettem a másiknak).
2023. jún. 11. 10:25
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem tudat alatt biztosan érezted azt,hogy te vagy az a fél,aki sokkal jobban kötődik. Emiatt szorongtál,ami a partnerednek azért lehetett nyomasztó,mert valószínűleg nem tudta,talán nem is akarta viszonozni ezeket az érzéseket.

Legalábbis én így látom.

Az egyik előző válaszoló vagyok.

2023. jún. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Pontosabban a kettes...

Továbbra is úgy vélem,hogy akinek kellesz,az nem dumál mellé.

Természetesen ettől függetlenül nem ártana dolgozni magadon,akár külső segítséggel. Tapasztalat mondatja velem,rengeteget segíthet,ha szakemberrel igyekszel helyre rakni a lelkedet.Millió káros séma munkálkodhat az emberben,ami élhetetlenné teheti a magánéletét.

2023. jún. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen, egyetértek, teljesen.

Azon még azért elgondolkodtam, hogy talàn neki is szüksége lett volna némi megerősítésre (persze jogosan) mert amikor az utolsó talàlkozó utàn eltűnt/ nem írt, ès megkerestem, azt válaszolta, kíváncsi volt, ràírok-e valaha is... Egyszer azt mondtam neki, amikor nehezményezte, hogy én sosem keserem őt, hogy azért nem, mert tudom, hogy nem akar komolyat, úgyhogy teperjen ő. De szerintem, neki inkább csak az egójàt bántotta, hogy mindig ő keres, mert azt is kérdezgette pàrszor, hogy nem vonzódom-e hozzà. Viszont aztán ezutàn az ominózus megkeresésem után, elkezdett ritkábban válaszolni, ami addig azért nem volt jellemző. (Ès az üzenetet meg közben látta, de csak 3 naponta válaszolt rá, kb.) Az utolsó talàlkozó lehetőségét ő dobta fel, de aztán úgy tűnt, mégsem akar annyira làtni-ekkor már 5 hét utàn- amikor írtam neki, hogy èppen megvan..amire azt írta, hogy ettől még talàlkozhatunk, de ha megvàrnàm a végét, úgy is jó. Ebből nem tudtam, hogy csak megértő/jó fej szeretne lenni, vagy annyira nem is akar látni, főleg màr ÍGY...Talàn rà kellett volna kérdeznem, de persze èn féltettem magamat. Szóval nem tudom, miért kellett akkor nekem ilyet írni, amikor eltűnt, hogy csak kíváncsi volt, èn keresem-e őt, ès írtam, hogy akkor ezek szerint, tesztelt engem, ő meg erre gyakorlatilag helyeselt. Nem kellett volna alàm adnia a lovat, úgymond, de mindegy már..

Èn is így gondolom, hogy nem beszèl mellé az ember, ha valaki kell neki. Ez természetesen, ràm is igaz kellett volna, hogy legyen, csak baromira féltem magamat kiadni, ès a sérülèstől is, de hàt mègis ez lett a vége. Az egóm szeretnè azt hinni, hogy megmaradt annak egy kicsike illúziója, hogy engem sem érdekelt annyira a dolog. De ez megint nem jó, ha az embert az egója vezérli, csak mesèlte, hogy volt koràbban egy lány, akivel hasonló, barátság extrákkal kapcsolata volt, de szegény làny beleszerettt, és èn persze véletlenül sem akartam ez a SZEGÉNY làny lenni.

2023. jún. 11. 13:02
 10/12 A kérdező kommentje:
Jó, ebben az 5 hétben benne volt egy elutazàsa is, meg betegsége is, ami eléggé megviselte őt, az is igaz. De előtte egy koncertje is volt, pl. amit szépen eltitkolt előttem, ès nem hívott meg, ami nagyon rosszul esett. Egyszer azt mondta, hog, azért nem visz el mondjuk egy hàzibuliba, vagyis elvinne, csak nehogy összejöjjek ott valakivel... Ha iszom, nagyon kedves vagyok mindenkivel, amit a pasik általában félreèrtenek. De ez azt is mutatja, hogy sem bennem nem bízott, ha azt hitte, hogy ilyet csinàlnèk, de így magában sem. Az első randinkon beszélgettem más férfiakkal is, amikor ő még nem ismert, ès félrértette, de megèrtem, hogy ez rosszul eshetett neki, ès szemétség is volt, de később màr soha nem csináltam volna vele ilyet. A koncerten gondolhatta, hogy ittam volna, hogy oldódjak, ès talàn ettől félt, de talàn csak szimplán úgy volt a fejében hogy ez az egész nem tart ott, hogy ilyen programokra elhívjon..
2023. jún. 11. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!