Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Reménytelen? Hogy felejtsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen? Hogy felejtsem el? Menő srác, szürke lány

Figyelt kérdés

Szinte minden nap hajnalig beszélgetünk, napközben is beszélünk Viber-en, chaten (nem egy suliba járunk).

Eléggé belezúgtam, de ő tapasztalt, több lánnyal is lefeküdt már, voltak barátnői. Én meg még csak nem is csókolóztam.


Teljesen mások vagyunk, mégis néha úgy érzem, hogy ő ért meg a legjobban. Olyanokat csináltam csak miatta, hogy még én is meglepődtem (kiszöktem éjszaka többször, nála aludtam, hazudtam a szüleimnek, lógtam). Kihozza belőlem a legrosszabbat és tudom, hogy ez baj.


16L



2014. márc. 27. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
most akkor mit is akarsz ezzel a kérdéssel hogy lebeszéljenek róla vagy éppen hogy bátorítsanak?
2014. márc. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Főleg ha aztán megdug és összejön mással,haha.
2014. márc. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

# 1/2

Nem tudom... Egy részem tudja, hogy nem kéne vele ennyi időt töltenem, de a másik részem pedig odavan érte és egy mosolytól elolvadok, alig várom, hogy találkozzunk, még akkor is, ha egész nap beszéltünk előtte.


# 2/2

Jóindulatod határtalan... :)

2014. márc. 27. 21:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak szólok hogy mi lesz ebből,mielőtt orra esel.
2014. márc. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tipikusan az az eset amikor a normális csajnak a tahó kell, aki semmi mást nem akar csak megdugni őt, majd eldicsekedni a trófeával. A normális srácokat meg lefogadom, hogy emberszámba sem veszed.
2014. márc. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 manoka97 válasza:
Nem feltétlenül reménytelen. Voltam hasonló helyzetben, és nem csak megdönteni akart a srác... Szerintem simán megpróbálhatod. De ha egy kicsi kételyed is van, akkor lehet, hogy hagynod kéne.
2014. márc. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!