Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretője vagyok a kolléganőmn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretője vagyok a kolléganőmnek, ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Kolléganő élettársa egy majdnem 20 évvel idősebb ember, közel 10 éve vannak együtt, mióta beteges és nem dolgozhat a szíve miatt azóta veszekednek.


Rengeteg gyógyszert szed, ergo nem áll fel neki...

Kolléganő panaszkodott a másiknak 2 hónapja nem volt semmi...


Meghallottam és felajánlottam szolgálataimat, a sok flört után lett csók, szerelem, szeretet, ami már lezajlott és több hét eltelt mire szexeztünk egyet, ami mesés volt, mint az első csók...


Lassan fél éve tart ez a dolog köztünk, 3 x akartam vele szakítani, nem hagyta, várjam meg... és én sem bírtam, ez nem olyan könnyű neki...


Most három hétre elment nyaralni külföldre a párjával és baráti társaságával , megkérdezte kibír ennyit a kapcsolatunk vagy nem? először azt mondtam igen, aztán kértem ne menjen mégis ment... azt mondta ne gyerekeskedjek.


Részegen állandóan szerelem val nekem, a szívem szakad meg miatta... de ha az nézem, ha valakit szeretek azt nem hagyom ott 3 hétre.



2023. jún. 18. 17:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Te tiszta hülye vagy. A párját is szereti (vagy hát ha őt nem, akkor téged se), tehát a logikád szerint őt sem hagyhatná el 3 hétre, míg ő nyaral a haverokkal, ti meg szexeltek.
2023. jún. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez volt az első gondolatom csak úgy h9gy hülye vagy e? :D
2023. jún. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Brühühü. Miért ajánlottad fel szolgálataidat?
2023. jún. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen viszonyoknak kezdetekor kezdődik el a haldoklása. Idősebb korban ezt már tudni előre, és eszerint lehet beleugrani vagy nem. Fiatalon az embert a töke vezeti. A vége több dolog miatt is eljöhet, a legjobb, ha csak megijednek, hogy lebuktak. A lebukás az keserűségeket okoz másoknak is, odáig kár eljutni, még akkor is, ha a harmadik fél nem szeleteli fel a viszonyt folytatók egyikét vagy másikát, de a sajtóban erre is van példa.

Viszont, amíg tart, és nem látszanak a felhők, addig nagyon jó az a pár pillanat, mikor havonta egyszer összejön egy találka. Persze akkor, ha nem hülyül bele egyik vagy másik az ellentmondásokba. nem kell lehülyézni, ősi csapda ez, a fele líra és dráma erről szól.

2023. jún. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Kiveve ha nem igy allnak a partnerek a dolgokhoz. Ha azt kapjak amit szeretnenek akkor sokaig fenntarthato a kapcsolat.
2023. jún. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Elég hülye duma, hát, ha ez telik a szürkeállományodból, ásd el magadat. Hát mit ír feljebb? Már kockásra gyötörték egymást.
2023. jún. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Paraszt vagy de nem szamit. Akkor is elviselem hogy hulyesegeket irsz.
2023. jún. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Többet nem kufircolnék vele, mert úgyse hagyja el.
2023. jún. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Házi nyúlra nem lövünk, bogárka!
2023. jún. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Ha neked ez jó, akkor várd meg amíg összetöri a szívedet...
2023. jún. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!