Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » El fog ez múlni valaha? Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fog ez múlni valaha? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Egy éve nem beszéltünk ezzel a férfivel, akivel előtte évekig se veled se nélküled kapcsolatunk volt. Magamba néztem és rájöttem, bár most mindketten kapcsolatban élünk, mégis úgy érzem ez a se veled se nélküled addig nem fog eldőlni, amíg nem leszünk együtt. Egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből, hiába próbálom. Félek felkeresni, mert már rengetegszer megtettem és a végére már úgy tűnt, hogy ő nem is veszi komolyan az egészet. Bár év eleji reakciója megerősítette, hogy még nem vagyok közömbös számára, ebben biztos vagyok, de azóta semmi nem történt. És én csak úgy érzem, ebbe beleőrülök. Folyamatosan bevillan az arca, a hangja, a gesztusai, a közös élmények... és az, amit írt nekem rólunk. Hogy a sors mindig összehoz minket és csak én vagyok az egyedüli oka ha úgy látom hogy nem őriztük eléggé ami köztünk volt. Fogalmam sincs már, hogy el fog-e ez egyáltalán valaha múlni. Hogy lehet ezt bírni, mi ilyenkor a helyes? Tudom, ha felkeresném akkor a párjaink mennének bele tönkre...

2023. jún. 26. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű csak hülyített téged mindig is. Ha megmondta volna, hogy te vagy a 10. nő a fiókban, akit időnként unalmában elővesz, messze menekültél volna, ezért magához láncolt odavetett morzsákkal, de gondolom arra se volt képes, hogy egyszer legalább lerendezzen az ágyban. A szerelmes férfi mindent otthagy, házat, nőt, gyereket, hidd el, átéltem. Emiatt kár bánkódnod, csak kellettél önbizalomnövelőnek, semmi több.
2023. jún. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elsősorban szakíts a mostani pároddal, mert ez már most el van cseszve, ha őmellette ilyeneken morfondírozol. Nekem biztos nem kéne ilyen nő. Ami a palit illeti, hagyd békén őt meg a kapcsolatát. Benned egy se veled se nélküled viszonyt látott, a pàrját valószínűleg szereti, (bàr ezek után ki tudja ) ha vele van. Csak belebeszéled magadnak a többit. Egyik férfit se válaszd, a pàrodat se mert nem azt érdemli hogy mellette más pasikról álmodozz, a másik pasit se,mert nem vesz komolyan.
2023. jún. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!