Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezhet szerelem anélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet szerelem anélkül hogy az ember valaha találkozott volna valakivel élőben? Mi okozhatja ezt és mi lehet rá a megoldás?

Figyelt kérdés

Egy ideje egyre inkább tetszik nekem az a színésznő aki a Marvel kapitányban szerepelt, de eleinte még csak simán tetszett, mostanra viszont már egyre többet gondolok rá és ma már odáig jutottam hogy kb. egész éjszaka vele álmodtam és reggelre már úgy éreztem hogy basszus szerelmes vagyok (de halál komolyan, nem kell kinevetni). Már a múltkor kérdeztem is erről hogy normális-e ha vonzódom egy hírességhez, de most már "szintet léptem" a témában, már konkrétan bele vagyok esve.

Na most érdekelne hogy létezik-e olyan hogy az ember olyan valakibe szeressen bele akivel sosem találkozott élőben, sosem beszélt, sosem csinált semmit. Mert az egy dolog ha valakinek tetszik valaki külső alapján (nekem is tetszettek már híres nők meg nem híres lányok is pusztán kép alapján), de itt teljesen egyértelműen többről van szó, elég hosszú ideje tart és egyre komolyabb a gond, ugyanis nagyon sokat gondolok rá és sokszor álmodom is vele. Sőt odáig jutottam hogy már a forgatókönyvírói karriert tervezgetem hátha ki tudok jutni Hollywoodba... Na most tudom hogy ez így full nyálasan meg hülyén hangzik, és azzal is tisztában vagyok hogy ez nem feltétlen helyes/normális dolog, de nem tudok tenni ellene, és hát végső soron ő is ember... Az érdekelne ilyesmi szerelem típus létezik-e, és ha igen mi okozza? Mi a megoldás ilyesmi érzésekre? Melyik lenne a jobb, ha megpróbálom ezt elfojtani és tudatosan nem gondolni rá, vagy hagyjam hogy továbbra is az ujja köré csavarjon valaki akit sosem láttam és azt se tudja hogy létezem?

Csak komoly válaszokat kérnék, lenézést, gúnyolódást meg fujjolást nem kérek, köszönöm! 24F



2020. máj. 20. 00:41
 1/6 anonim válasza:

Szerelem első làtàsra 😁

De komolyra fordítva a helyzetet ez lehetetlen szerelem . Szerintem felejsd el , tudod te is hogy lehetetlen ! Tegyük fel hogy forgatókönyvíró sikerül , belegondolva sok èv mire csak magyarorszàgon híres leszel , azután ki menni külföldre , ott ahol nem ismernènek megint újból kezdhetnèd mire híres lennèl az is beletelik egy kis időbe. Szerinted ennyi èv alatt nem talàl valakit magànak??

Pl nekem nagyon tetszik Thor de semmi szerelem csak szerintem nagyon helyes de semmi több ! Azèrt mert ez egy lehetetlen dolog!

2020. máj. 20. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hívják rajongásnak 🙂

Most már érted akkor a sikoltozó tinilányok hadát. Ugyanazt élik meg, amit te. Azt hiszik, ez szerelem. De nem. Nagyon nem. Majd ha leszel szerelmes, akkor megérted.

2020. máj. 20. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nőjj fel
2020. máj. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

15 éves korunk körül természetes, később viszont szerintem ebből kinő az ember normál esetben. Lehet, hogy te későn érő típus vagy.:)

Ilyenkor olyan is állhat a háttérben, hogy az ember meg akarja élni a szerelmet, de valódi elkötelezettség nélkül és tudat alatt direkt olyat keres, akinél esélye sincs. Mert az úgy biztonságosabb. Valószínű utalhat kötődési zavarra is, mintha az ember szándékosan menekülne minden olyan partnertől, akivel fennáll az elköteleződés veszélye, mert gyerekkorában sérült a szülő-gyermek kapcsolat (hiába sírt, nem reagáltak rá, rácsukták a szobaajtót, depressziós szülő, stb.) és emiatt nem mer már kötődni. De mivel nagyon sok tinédzser átesik ezen, lehetséges, hogy abban a korban meg van a szerepe gyerekkori sérülés nélkül is ennek a veszélytelen rajongásnak.

2020. nov. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%
Létezik vak szerelem, javaslom nézd meg a netflixen a vak szerelem című kísérletet.
2021. ápr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, de mint írtam, ez NEM szerelem.
2021. ápr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!