Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akik úgy érezték, hogy soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik úgy érezték, hogy soha senki nem lesz képes majd felülmúlni a volt párjukat, végül hogyan alakult?

Figyelt kérdés

Találkoztatok végül olyan emberrel akivel ugyanolyan boldog vagy, esetleg még annál is boldogabb? Vagy azóta is csak próbálkozások voltak és egyre biztosabb vagy benne, hogy olyan párod már soha nem lesz, mint ő volt?

Idősebb korosztályhoz, legalább 30 évesekhez szól a kérdésem. Akár szakítás, akár halál miatt lett vége a kapcsolatnak.



2023. jún. 30. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Megpróbáltam elfelejteni.
2023. jún. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenkit felül lehet múlni. Szakításkor éppen nagyon szerelmes vagy és azt hiszed vele volt minden a legjobb, sosem fogsz senkit úgy szeretni, stb. Hát dehogynem. Csak túl kell lépned az előzőn. Nem ő volt az etalon, csak most épp szereted.
2023. jún. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is megpróbáltam elfelejteni. De aztán találkoztunk és kiderült, hogy ő sincs túl rajtam. Újrakezdtük és csak megerősített abban, hogy tényleg nem tudta volna senki felülmúlni.
2023. jún. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3. vagyok és még annyit, hogy nálunk évek teltek el a szakítás és újrakezdés között és közben mindkettőnknek volt másik kapcsolata, de azokban hiányérzetünk volt. Amikor azoknak a kapcsolatoknak vége lett, akkor sem azokba vágytunk vissza, hanem egymáshoz.
2023. jún. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

És halál esetén hogyan lehet ezt elhinni?

2023. jún. 30. 16:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Halál esetén nehéz, nagyon nehéz

Férjem temetésén azt mondta nekem valaki, leszek még szerelmes, de olyat mint a férjem, soha nem fogok találni

Az elején nagyon nem találtam az utamat, hülyeségeket csináltam

Talán mostanra mondhatom h alakulnak a dolgok

Ha kérdésed van irhatsz privit, szivesen válaszolok

2023. júl. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy ne alkudj meg egy rossz kapcsolatban, csak azért, mert meghalt a tökéletes társad. Lehet, hogy nem lesz nála jobb, de jó még lehet :)


Anyósom 42 évesen megözvegyült, majd mostmár 12 éve benne van egy szar kapcsolatban, ahol a csávó még csak összeköltözni sem akar meg bunkó is. Mert hát ennyi idősen úgyse talál jót, olyat meg főleg nem, mint a férje...

2023. júl. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nemrég hunyt el a párom.

Azt mondták többen is,fiatal vagy még,lehetsz boldog,keress új társat magadnak.


Elképzelhetetlennek tartom jelenleg,hogy valaha képes leszek valakire ránézni,észrevenni benne a férfit.Úgy érzem a párom nagyon magasra tette a mércét,senki se tudja majd megugrani.

2023. júl. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!