Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valaki lenne együtt arab pasival?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki lenne együtt arab pasival?

Figyelt kérdés
Van akinek arab pasija van?
2023. júl. 6. 12:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%
Randiztam már arabbal, szexeltem is, jó volt mindkettő, de párkapcsolattól azért tartanék. Nagyon más kultúra, én nem rizikóznék, főleg nem egy házassággal.
2023. júl. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
64%
Még szexre sem. Brr!
2023. júl. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%
"Nézzék, én egri leány vagyok. Egyetlen szabályom van: törökkel soha!"
2023. júl. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
65%
A török úgy arab, ahogyan a magyar piréz.
2023. júl. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
33%

13:22


Sőt, akkor legyen a török egyenesen árja. Végül is lassan őshonosabb a török Németországban, mint bárki más.

2023. júl. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Nagyon más, számomra elfogadhatatlan kultúra, szóval kizárt. Ugyanezért nem lennék roma pasival sem. Nem megyek olyan kapcsolatba amiben nőként nem vagyok megbecsülve.
2023. júl. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
31%
#6 na az mondjuk nem teljesen igaz, hogy nincsenek megbecsülve, a nyugati propaganda kicsit ferdít a muszlim nők helyzetén. Szerintem nem lehet olyan rossz dolog egész nap nem dolgozni, hanem az arab sejk bankkártyájával shoppingolni meg wellnessezni járni. Ilyen elnyomást azért el lehet viselni. Bántalmazó kapcsolat meg pont annyi van itthon is, mint az araboknál. Ahhoz nem kell muszlimnak lenni.
2023. júl. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
80%
7. Számomra az nem megbecsülés ha 2 pofon egy hajtépés meg egy megerőszakolás közt kapok egy wellnesst vagy egy nyakláncot, esetleg pár új göncöt. Mert hogy az ilyen pasiknak nem mondhatod hogy épp nincs hozzá kedved... + Sosem lennék kitartott, aki egy pasitól függ anyagilag.
2023. júl. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
11%
#8 nem mindegyik arab agresszív. Pont erről beszélek, hogy csomó hamis előítélet kering róluk.
2023. júl. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
75%
9. Aki szeretne, nyugodtan kockáztathat, nem mondtam hogy ne tegye:)
2023. júl. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!