Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van értelme beszégetni ey...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme beszégetni ey olyan pasival, akivel együtt lennél, de nem vagy, mert van párod?

Figyelt kérdés

Van párom akivel mondhatni minden felhőtlen, lelkiekben tudjuk h szinte csak egymásra számíthatunk. A szexet nekem kicsit furcsa vele,lehet h élvezném de nem akarom,és nem is akarok a szexuális életünkön javitani.


A másik pasi idősebb,és azt mondta így nem akar velem beszélgetni,én ezt ugy veszem le h nem érdekli mi van velem.Mikor együtt vagyunk a szexen van a hangsuly,nem a lelkieken. De nem is volt időnk jobban megismerni egymást. Most külön utakra tértünk, de én szerettem volna vele tartani a kapcsolatot. Szerinte így nincs semmi értelme. Ezek szerint nem is akar megismerni jobban,ha esetleg rosszul vagyok lelkileg nem is akar megvigasztalni. Ez kb.olyan érzelmi zsarolás ha nem vagyok vele akkor nem törödik velem.


Páromat egyrészt féltem,mert szeretem és nem is merem elhagyni. Máskkal viszont így nem merek összejönni,mert félek h elhagy,megcsal vayg bármi. Szerintem kihasználta h érzelmileg mélyponton voltam és szükségemvolt törödésre. De aki szeret az nem él vissza ilyennel. Tudom h lehetnénk boldogok együtt esetleg,de félek h meddig tartani. Sok a kétségem ezzel a kapcsolattal szemben, és ő nem is tesz érte h bizhassak benne.



2016. jún. 12. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
az idősebb pasi pont annyira tesz az érzéseidre, mint te a párodéra. problem?
2016. jún. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

:O miért, te mit teszel, h ő bízhasson benned?

Van párod, kell egy lelki szemetesláda? Vagy, milyen szerepet szánsz neki? ...

Lassan nem fogok feljönni a Gyk-rá, annyira kiábrándító. :(

Mindig a fordított helyzetre gondoljunk bele, ha már magadtól nem tudod a választ. .......

2016. jún. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hát igen,ezt jól látod. h a párom mindent megtesz értem,szenved miattam,mert érzi nem teljesen csak őt szeretem.

a másik pasi miatt pedig én szenvedek ugyanugy mint a párom értem. mit gondolsz erről a helyzetről? mit kéne tennem? a másik pasi akkor ugy gondolod ezek szerint nem szeret?

válaszok jöhetnek priviben, itt is

2016. jún. 12. 09:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Huhh, azért feladtad leckét rendesen.

Az a gond, h a másik pasival eljutottatok a testiségig, és csak azután kezdett nem foglalkozni/beszélni veled... hirtelen úgy érzi, mivel párod van nincs értelme a kapcsolattartásnak...hm... szóval, úgy érzem ő nem az a lelkizős, tiszta játékra törekvős. :(

Hangsúlyozo, ezt csak én érzem így, bele nem láthatok/tunk a pasiba, ezt csak ő mondhatná el neked, ha hajlandó lenne az őszinte, tisztázó beszélgetésre.

2016. jún. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ketteske sosem lesz a párod.Nem érdekli a lelked,minek traktálod vele?
2016. jún. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Te simán megcsalod a párod és nem tiszteled és persze nem szereted.És neked az a bajod hogy a szeretőd nem akar beszélgetni.
2016. jún. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!