Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretői kapcsolatban mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretői kapcsolatban mi történt miután vallottál az erzelmeidről?

Figyelt kérdés
Viszonzasra talált, elutasítást kaptál vagy vége lett emiatt.
2023. júl. 12. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Na hát, ha emiatt vége, akkor az a kapcsolat kuka….
2023. júl. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

(Csak laza szexkapcsiban voltam de mindketten szinglik)


Én nem vallok érzelmeimről szeretői kapcsolatban mivel nem jár olyannak soha, aki csak használgat. Az ilyeneknek nem is a szivem kell, hanem a testem,hülye lennék a semmire odavetni.

Igy forditott helyzet alakult ki:D

A pasi kezdett szerelmeket vallani mert nem akarta hogy legyen normalis barátom ne ismerkedjek.

En meg nem vettem be. Nem reagáltam a vallomására semmit.

Aztan már zavarta ha en nem mondom már igényelte tőlem,várta.

Hagytam szenvedni.


Aztán jött egy vita később nem is tudom miről.amikor bevágta hogy dehát ez úgyis csak szexkapcsolat!

Es hirtelen akkor elkezdtem könnyezni. Ezzel árultam el magam :(

Ahogy meglátta a könnyeket,leesett az álla hogy akkor ezekszerint vannak érzéseim! Meghatódott és nagyon finoman lágyan hozzámért,el volt ragadtatva, es először szeretkezett velem (nem csak szexelt).mint a filmekben.


Es elkezdtünk járni. De nem kellett volna. Egy magának való ember. Sok lelki fájdalmam volt vele. Azt ereztette hogy én örülhetek hogy ő kegyeskedik velem lenni. Aztán leléptem mert lett olyan aki valóban szeret. Nála jobban. Azota 3 éve könyörög, hogy menjek vissza. Sir rí.

Ezt érdemli.

2023. júl. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én csak szexet akartam, mert szerelmi bánatom volt. Előre megmondtam. Mégis fejébe vette, hogy azért mert széttettem neki, érezhetek iránta. Elkezdett szerelmet vallani, sokszor szex közben is és várta a viszonzást. Egyre szemrehányóbban viselkedett, amiért nem viszonoztam. Elvárta a napi szintű levelezgetést, telefonálást. Elvárta, hogy randizgassak vele és szórakoztassam. Cserébe a szex egy nagy nulla volt. Nagyon hamar eljutottam oda, hogy szakítsak. Ha nem terhel az érzéseivel és nem akarta volna rabolni a szabadidőmet (munkaidőben is zaklatott), akkor tovább bírtam volna.
2023. júl. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem reagalt ra semmit uh en nemnis forsziroztam tobbet
2023. aug. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te azóta már színt vallottál?
2023. aug. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!