Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 3 hónap után elmúlt a fellángo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónap után elmúlt a fellángolás. Később még lehet ebből szerelem? Vagy szakítanom kell?

Figyelt kérdés

Sose volt még ilyenben részem. Az elején nagyon hamar erős érzelmek és kötődés alakult ki. Hiányzott ha nem volt mellettem, vártam minden találkozást és amikor együtt voltunk, sokat ölelkeztünk, csókolóztunk.

Úgy éreztem, hogy szerelmes vagyok. Aztán egyszer csak hirtelen elmúltak ezek az erős érzelmek. Gondolom akkor ez csak fellángolás volt.

Kötődést és szeretet érzek iránta, de szerelmet nem.

Úgy veszem észre, hogy ő szerelmes belém vagy még tart a fellángolása. Megmondjam neki? Ti mit tennétek a helyemben?



2023. júl. 17. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Várnék. Elgondolkoztál azon, hogy mi az oka?
2023. júl. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, agyaltam már rajta. De semmi nem jutott eszembe. Tényleg egyik napról a másikra történt ez az egész.
2023. júl. 17. 11:12
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom, de engem már jópár ilyen nő megszopatott. Szerintem szakíts vele minél hamarabb, hogy kevésbé fájjon!
2023. júl. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Mert egy álomképbe voltál belehabarodva, nem a pasiba. Mikor kezded megismerni, lehull a lepel, meglátod a valódi énjét és az már nem is vonzó. Valószínűleg túlidealizáltad az elején és az a nagyon intenzív vonzódás nem volt valódi érzelem.
2023. júl. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Én is akkor jártam így mikor túlidealizáltam. Nem bántam meg hogy szakítottam.
2023. júl. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:

Nagyon sok kamaszkori (vagy első) szerelem jut erre a sorsra. Egyszerűen azért, mert az érzelmek felkészületlenül érik az embert. Pedig a szerelmet (a szerelem kezelését) is meg kell tanulni.

Ebből igazi szerelem már nem lesz, kérdező. Haragudni fog rád, ezt nem fogod megúszni, de mielőbb szakíts vele.

2023. júl. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!