Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én szerelmes vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Folyamatosan rá gondolok,szinte szüntelenül és amikor találkozunk akkor nagyon hevesen dobog a szívem és görcsbe rándul a gyomrom.De már a gondolattól is hogy látni fogom őt.Esténként nem tudok aludni,mert az aznapi találkozókra tudok gondolni és szomorúsággal tölt el,ha hazajövök.

Enni is sokszor alig bírok vagy csak pici falatkákat.

Folyton esténként forgolódom az ágyban és gondolkozom rajta.

Nem tudom eldönteni tényleg,hogy ez fellángolás vagy szerelmes lettem -e belé..



2023. máj. 25. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Tini párkapcsolatok kategória
2023. máj. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
25 vagyok
2023. máj. 25. 10:06
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Ne tőrődj azzal mit miért érzel.

Jó érzés azt' kész.

2023. máj. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem szerelem, csak erős vonzalom. Viszont idővel lehet belőle szerelem.
2023. máj. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ünnepélyesen megígérem neked, kérdező, hogy ha egyszer VALÓBAN szerelmes leszel, azt nem fogod megkérdezni.
2023. máj. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Esténként nem tudok aludni, mert az aznapi találkozókra tudok gondolni és szomorúsággal tölt el, ha hazajövök."

Szerelmes vagy és tele vagy kételyekkel. Önbizalomhiányos vagy. Miért nem laktok együtt? Felesége van?

2023. máj. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!