Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy nálam idősebb nőbe, akinek párja van, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elnézést, kicsit hosszú lesz, de fontos lenne számomra, hogy megismerjem olyan emberek véleményét, akik jártak már a cipőmben

A történet a következő: Kb 1 éve ismertem meg a lányt a munkahelyem által(nem közvetlen munkatárs). Én 26 éves vagyok, ő pedig 33. Eleinte munka témában beszéltünk csak e-mailben/írásban, aztán egyszer felhívtam valami miatt és ahogy meghallottam a hangját tudtam, hogy borzasztóan szeretni fogom( kicsit beteges, mert sose láttam).Aztán egyre többet beszéltünk mindenféléről írásban/hívásban, majd pár hónap múlva sor került az első találkozásra is és onnantól nem tudtam megállítani az egész folyamatot, nagyon durván beleszerettem. A probléma viszont az, hogy párja van(külföldi), kb 5 éve, akivel távkapcsolatban élnek, évente találkoznak pár alkalommal(akkor több hétig, akár egy hónapig is együtt vannak),nyaralnak, ilyesmi, viszont a barátja nagyon szeretné, ha kiköltözne hozzá, és gyereket vállalna vele, elköteleződne mellette. A lány még az ismerkedésünk elején elmondta, hogy sem gyereket nem akar, sem pedig összeköltözni valakivel( ahogy hallottam ezek elég tipikus dumák, amikor valakinek "szeretője" van). A lényeg, hogy találkozgattunk, egyre több és több randira vittem el, meglepetés programokra stb stb, és állítása szerint Ő is belém szeretett. Azt viszont sohasem mondta, hogy a párját esetleg elhagyja, sőt, kifejezetten azt mondta, hogy nem tudja mi lesz, csak élvezzük, ami van. Most fog elutazni kb 1 hónapra, ami engem nagyon megvisel. Nem vagyok egy tapasztalatlan srác, viszont ilyen fájdalmat még sohasem éreztem, semmihez sincs kedvem, sírok egész nap, amit nem tudok visszafogni, egyszer kétszer a plázában vagy boltban is rám tört és nem tudtam abbahagyni. Állítása szerint sosem volt ilyen helyzetben, azt nem hajlandó elmondani, hogy a párjához mi köti, mivel kívülről(nem a lány elmondása alapján) elég boldogtalannak tűnik, nem szeretik egymást, se semmi, viszont nem látok bele. A kérdésem az lenne, hogy teljesen reménytelen a helyzet? Hallottatok olyanról, aki egy ilyen helyzetből jól tudott kijönni és esetleg összejöttek vagy bármi? Nagyon szeretem őt, sosem éreztem még ilyet, de sarokba szorítva érzem magam, mert ha elengedem nem fogom megtudni mi lehetett volna, viszont ha nem, akkor meg szenvedni fogok. Elnézést ha voltak helyesírási hibák, vagy összeszedetlen lett, most is egy elég durva sírógörcs kerülget. Bármilyen tanácsot szívesen fogadok.



2023. júl. 22. 17:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Te már feltetted ezt a kérdést, akkor is többen javasoltuk állítsd a nőt választás elé.

Mondd el hogy szereted és vele akarsz lenni, kevés hogy szerető vagy. Ha erre sem lép, akkor nem is fog, neked pedig jobb elfelejtened őt.

2023. júl. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőtöket kihasznál, őt is anyagilag, lelkileg ugyanúgy mint téged, csak te a mindennapos szeretője vagy, ő meg nem, viszont hozzá jobban húz, mert ő vele 5 éve van együtt...
2023. júl. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Kedves első!Be tudod nekem linkelni privátban a kérdést? Nem én tettem ki, de ha már van ilyen kérdés, akkor ott is szétnézek! Köszönöm!
2023. júl. 22. 19:01
 4/28 anonim ***** válasza:
Nem tudom már mikori kérdés volt sajnos, de tuti hogy olvastam már itt ezt a sztorit..:)
2023. júl. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Hallottam távkapcsolatról. Egyik sem volt életképes.

Nincs általános recept arra, hogy mire fut ki az ilyen egészségtelen kapcsolat. Lebegnek, mint gólyafos a levegőben, bármiféle perspektíva nélkül, az évek meg szépen elszáguldanak felettük.

2023. júl. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Az nem az én kérdésem volt, én most vagyok ebben a szituban sajnos.
2023. júl. 23. 00:34
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Vissza gondolván az életemre,én is jártam egyszer hasonló cipőben,

nagyon szerelmes voltam egy fiúba, akinek a barátnője ki ment akkor

Amerikába tanulni..Nagyon jól ki jöttünk egymással,odáig volt

értem ő is..Ő is óriási dilemmába került,mivel a barátnőjével

már évek óta együtt volt,be fogadta őt a saját családja és

a lány családja is őt../Mellesleg a lány szülei milliomosak voltak./

Azt mondta nekem,hogy totál belém van zúgva,de nem tudja mit tegyen..

Aztán vissza jött a lány,és végül vele maradt..Akkor nagyon magam

alatt voltam, és azt hittem ő volt az életem szerelme..

De végül nem ő lett..30 éve vagyok együtt a férjemmel,nagyon

szeretem...Egyébként szerintem a másik sráccal is boldog lehettem

volna,de valamiért a sors így akarta...

Szóval szerintem valami hasonló lehet nálatok is,biztos

hogy be jössz neki,lehet szeret is,de valószínűleg a másik

férfi is fontos neki valamiért..Én őszintén le ülnék vele

megbeszélni,úgy hogy a szemébe néznék,és rá kérdeznék.

Egy biztos,hogy jobb ha szakít veled,mintha továbbra is

vesztegeti az idődet, és töri össze a szíved.

Azért drukkolok hogy téged válasszon végül.De ha nem így lesz se

add fel,lásd az én példámat.

2023. júl. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó!Rengeteget segítettek a szavaid, remélem nagyon boldogok lesztek még legalább 3x ennyi ideig!:)
2023. júl. 24. 20:29
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Tavkapcsolatban van…. Azt varja h kezdemenyezz es dugd meg. Voltam ilyen szituban es elbsztam.


Akar vmit, es az csak egyvalami lehet kulonben mar lepattintott volna…

2023. júl. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben megszerezném ezt a nőt! Virágcsokorral várjad a randevún! Tegyél a kedvére, kényeztessed! Cukrászda, gyertyafényes vacsora, tánc!
2023. júl. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!