Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 1 év kavaras utan kialakulhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 év kavaras utan kialakulhat még szerelem vagy már eselytelen?

Figyelt kérdés
1 eve baratsag extrakkalba vagyunk, mind 2 en probaltuk elzarni erzelmeinket hogy ne legyen tobb, egyikunk se lett szerelmes a masikba de a tobbet erzek erzes meg volt. 1 ev utan most maskepp allunk egymashoz, ennek hatasara kialakulhat szerelem? Vagy ha az elso honapokba nem alakult anno akkor ez mar veszett ügy?

2023. aug. 20. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Kialakulhat.
2023. aug. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Igen ki alakulhat.
2023. aug. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mindenutt azt olvastam ha fel ev alatt nem lett szerelmes akkor ezutan már boritekolhato h nem lesz
2023. aug. 20. 15:34
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz, több az érzés persze, mert ragaszkodtok egymáshoz, a megszokott szexpartnerhez. De ebből több nem lesz.
2023. aug. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Ha másképp álltok hozzá kialakulhat bármi még.
2023. aug. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Ki.
2023. aug. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nem. Én pont ilyenbe voltam , nem éreztem az elkotelezodest így nem lett belőle kapcsolat . A faszi állította az elején hogy szerelmes , de közbe semmit se tett a kapcsolatért, csak belém bszta a lelkiismeretfurdalást , folyton nyavajgott mindenért . Közbe azért talalkozgattunk mert valamiért mégis ragaszkodtunk egymáshoz . Egyszer csak elkezdett eltűnni, nem keresett . Kiderült hogy összejött a barátnőmmel . Ami nem megy azt nem kell erőltetni ez a tanulság .
2023. aug. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ebben a szituban vagyok és én is reménykedem
2023. aug. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebből így már olyan igazi lángoló szerelem, és hosszútávú kapcsolat, amire építeni lehetne, már nem lesz. Max valami hasonló, de nyüglődős, megalkuvós dolog, amiben egy idő után egyikőtök se leli örömét, ezért inkább elengeditek.
2023. aug. 30. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen nem alakulhat ki szerelem.
2023. aug. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!