Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tanultál a legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanultál a legnagyobb szerelmi csalódásodból? Miben és mennyire változtatott meg téged?

Figyelt kérdés
Én nem váltam pesszimistává, nem gondolom, hogy minden ember ugyanolyan vagy hogy soha többé nem lehetek szerelmes. De ugyanakkor azt is tudom, hogy ugyanúgy senkit sem fogok már szeretni, ahogy őt szerettem. Mert nála még tényleg hittem abban, hogy "örökké". Már megtanultam, hogy az életben minden átmeneti, minden és mindenki folyamatosan változik. Már nem bízom 100%-osan senkiben sem, mert az hogy valami a jelenben működik nem garancia a jövőre nézve. Már nincs bennem ragaszkodás és boldog vagyok. Mégis úgy érzem, hogy egy részem nincs többé. Hogy már nem úgy látom az embereket, ahogy korábban (vele egy barát bekavarása miatt lett vége, szóval a baráti kapcsolataimba vetett bizalmam sem ugyanolyan). Nem tudok már ugyanúgy feltétel nélkül szeretni és ez mikor a sok elfoglaltság után hazaérek feljön bennem és nagyon elszomorít olykor. Pedig sok idő eltelt.
2023. szept. 2. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jön majd úgyis valaki, akinek hatására kikerülsz ebből az apátiából. A legutóbbi csalódás után 1 évnek is el kellett telnie, hogy ne azt érezzem folyton, amit Te is. Mostmár nyitott vagyok valami jóra, de azt hozzá kell tennem, hogy valószínűleg soha nem leszek már olyan elvakultan szerelmes, mint a 20as éveim elején. A racionális énem nem engedi, de nincs ezzel gond, tulajdonképpen így lenne normális.
2023. szept. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, majd idővel meggyógyul a leked, és tudsz majd újra bízni, feltétel nélkül szeretni, és boldog lenni.
2023. szept. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

Megtanultam, hogy nőben nem lehet megbízni. Nem egyenrangú kapcsolatot keresnek, hanem valami náluk jobbat, amin felhúzhatják magukat. És erre szeretnek még problémát is generálni. Egyszerűen a nők képtelenek teljesen őszinték lenni egy kapcsolatban.

Azóta jobban érzem magam, kiegyensúlyozottabb vagyok és mindent megkapok a "kapcsolataimból", a negatív oldal nélkül.

2023. szept. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Azóta nem kezdeményezek férfinál, mivel megtanultam, ha nem "vadászhat" le, akkor nem vagyok értékes számára. 100%-os bizalmam azóta sincs a férfiak felé, mert megcsalt. Tehát valaki vagy engem akar és kizárólag engem vagy nem tud érdekelni.
2023. szept. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor semmit. Teljesen magam alatt voltam, eltartott kb. másfél évig, mire túljutottam rajta. Csak évtizedekkel később ismertem fel, hogy ennek így kellett lennie. Éretlen voltam és ostoba, alkalmatlan egy komoly kapcsolatra.

N

2023. szept. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Nem ismerkedek olyan ferfivel ,akk lekezeloen beszel az anyjarol.

Nem ismerkedek olyannal,aki beleszol,mit vegyek /ne vegyek /hogy sminkeljek.

2023. szept. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Pont olyan naiv vagyok, mint az ő esetében voltam. Annyi, hogy ezt már felismertem. Amit megtanultam: Ő sosem fog megváltozni és nem ugyanazt kerestük. Megtanultam elengedni valakit, akit szeretek.

Meglepett, hogy ezután tudtam szerelmes lenni. :)

2023. szept. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Terhesen hagyott el az exem. Megtanultam hogy nincs szükségem senkire ahhoz hogy megálljak a talpamon és boldog legyek. A fiamnak nagyobb szüksége van rám mint nekem egy férfira aki egy kiszolgáltatott helyzetben képes volt elhagyni, előtte persze hónapokig hitegetni. Azóta persze betoppant egy férfi az életembe aki már bebizonyította hogy nem minden pasi ennyire tahó érzéketlen pöcs. Szóval az én lelkemmel már minden oké
2023. szept. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!