Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mielőtt megtaláltad volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mielőtt megtaláltad volna “életed párját” hány csalódásod volt? Mik voltak?

Figyelt kérdés

Szóval csak egy kapcsolatom volt, és borzasztó sok más csalódás. Ismerkedések, majd elmúlások, igazából boldog és szerelmes nem is voltam… 23 leszek lassan de már mások házasodnak. Persze, fiatal vagyok és nem sietek


De neked milyen élettörténeted volt? Sokat csalódtál mire megtaláltad az igazit?

Úgy érzem soha nem fogom őt megtalálni…

(:



2023. jan. 23. 19:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Hát 20 évig azt hittem, hogy happy end, aztán mégis elváltunk, úgyhogy most nem hiszek ebben, hogy csak egy életem párja lenne.
2023. jan. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Melyik igazit több is volt :D
2023. jan. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
98%
Volt nehany kapcsolatom a jelenlegi elott, nem csalodtam, csak nem mukodtek. 23 evesen nem tudom, hova rohansz, en senkit nem ismerek, aki ilyen idosen hazasodott volna, 30 vagyok es csak mostanaban tortent 1-2 eljegyzes az ismeroseim kozott. 23 eves koromban meg kb a max 1-2 eves kapcsolatok, randik voltak a jellemzoek a kornyezetemben.
2023. jan. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
98%

Egy, ami nagy csalódás, a többi nem érintett meg annyira. Összesen 3 (komoly) kapcsolatom volt, egyik sem végződött szépen. Ezek után jött a mostani párom, akivel nagyon boldog vagyok, és úgy gondolom, nagyon passzolunk egymáshoz. De nem gondoltam volna, hogy lesz ilyen jó is, vagy hogy egyáltalán létezik ilyen jó. Aztán mégis.

De 23 évesen tényleg nincs hova sietned. Azt tanultam a csalódásaimból, hogy mindig lesz más.

2023. jan. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%

21 évesen jöttem össze életem párjával.

Előtte kétszer szakítottam, számomra csalódás volt nyilván, hiszen nem ok nélkül történt, két kapcsolat pedig nem jött össze, a maga módján ez a két történés is megviselt.

2023. jan. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nekem most ért véget egy több hónapos ismerkedésem, nem jöttünk össze. Tényleg lesz más?🥹 iszonyat sok helyre jártam mégse botlok bele senkibe….tindert már unom, és olyan jó lenne valakibe kölcsönösen szeretve lenni

Én már másodjára jártam úgy hogy nem tudtak belémszeretni, hiába nyűgöztem le őket a maga módján. Elvette az önbizalmam…

2023. jan. 23. 20:40
 7/19 anonim ***** válasza:
78%

30 éves koromig 5 komoly, es 8 rövidebb, vagy szeretői kapcsolatom volt. Ekkor tájt ismertem meg az első férjem, ami csak alkalmi szexnek indult, de nagyon beleszerettem. Utólag már nehéz megmondanom miért, mert nem volt egy jó ember, es noha ez csak házasság, sőt a gyerek születése után jött ki igazán, jelek előtte is voltak. Mindegy, ugy vagyok vele hogy oka volt hogy vele maradtam, mégha most kegyetlenül szívok is miatta.


Ezen kívül igy utólag azt mondom 25 évesen volt egy nagy szerelmem, ami 2 évig tartott, majd 30 évesen ez a másik, ami összesen 7 év volt, de nagyon pusztító.

De a vőlegényem az igazi Igazi. A dolog furcsasaga hogy már 18 évesen megismertem, és beleszerettem, de az érzés sose múlt el teljesen, csak sajnos egy alkalmi szexnél nem volt köztünk több, neki volt valakije, aki mellett kitartott, én meg cserélgettem a pasikat. Aztán egymás tudta nélkül egyszerre váltunk, es hamarosan megtaláltuk egymást.


Szóval 23 évesen nem vagy elkésve semmiről.

2023. jan. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szintén 23, most lett vége az első párkapcsolatomnak, rengeteg visszautasítás/csalódás ért, rengeteg férfival próbáltam már ismerkedni, tinderen, a való életben, mindenhol. Pedig sok fiúnak tetszettem, vagy nem akartak többet, vagy én nem, vagy szimplán nem működött. Én is kezdek kicsit kétségbe esni, nem tudom mi velem a baj.
2023. jan. 24. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igen kb utolsó velem is ez van. Pedig sokat utazok, műveltnek tartanak, nem vagyok csúnya, de valahogy nem találom a párom….
2023. jan. 24. 09:26
 10/19 anonim ***** válasza:

En amikor a 24-et betoltottem, 2 honapja voltam egyutt a mostani parommal, akivel hamarosan osszehazasodunk. Iden nyaron leszek 27 eves.

Csalodtam igen, mint mindenki mas. Voltak hosszabb-rovidebb kapcsolataim, volt 5 evig tarto se veled-se nelkuled kapcsolat, ami tinikorban kezdodott, volt olyan amiben a srac volt fiatalabb, volt amelyikben eljegyeztek, volt tavkapcsolatom is, es olyan is ahol nalam 17 evvel volt idosebb az exem.

Ert veget hazugsag, megcsalas miatt, ert veget feltekenykedes es alkoholizmus, bantalmazas miatt is. Nagy utat jartam be tinikoromtol kezdve, tanultam a hibaimbol, fejlodtem es orulok, hogy igy alakult ahogy, mert most vagyok a legboldogabb. Es ne aggodj, 23 evesen messze nem vagy lemradva semmirol.

2023. jan. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!