Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nőtársak, hogyan lehet kezelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársak, hogyan lehet kezelni, mit lehet mondani, ha egy férfi, akivel alig beszéltem pár percet, azt mondta, hogy kövér vagyok?

Figyelt kérdés
Baráti beszélgetés elején voltunk, mindig husibb voltam, de 177 cm magas, sokat úszok. Jó kedvű, vidám nő vagyok, nyitott sok témára, 30as. Nem értem ezt a személyeskedést férfi részéről, aki nem is ismer. Én soha nem mondom emberekre, hogy kövérek, ráncosak, stb.

2023. szept. 6. 22:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Kinevetném, vagy megtapsolnám, hogy megmutatta mekkora gyökér.
2023. szept. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Jó hír, hogy nem kell kezelned. Egyszerűen csak szrd le.
2023. szept. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Pontosan. Mit számít, ha nem is nagyon ismered? O velemenye, azt kezd vele, amit akar.
2023. szept. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Meglepő, de vannak ilyen emberek. Egyszer nekem az után nyogték be teljesen idegen, hogy fogyjak le!

Engem hidegen hagyott mindig is, hogy ki milyen, az egyik ismerősöm figyeli mindig az emebreket random, hogy nézzem már milyen ruha van rajta, meg hogy nez ki meg nem tudom, de őt valamiért ez a téma nagyon izgatja.

2023. szept. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
XD kb. ovoda szint. De szerintem egy kiscsoportos sem csinál ilyet.
2023. szept. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Hajadat nem húzta meg?
2023. szept. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
3%
A s9ványakra még több megjegyzést tesznek hidd el, nem is pasik, hanem nők. Érzéketlen sokan, nem kell velük foglalkozni
2023. szept. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%
Remélem nem lettél szerelmes belé.. érdekes a kategória.
2023. szept. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
"ok"
2023. szept. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
7 Lehet hogy nem az a baja vele hogy sovány hanem hogy egy gyökér, és épp sovány hát azt emeli ki, de a belső tulajdonságai miatt van baja a külsejével.
2023. szept. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!