Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Ha egy pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ha egy pasi, akiről semmit sem tudtok és még nem is hallottatok róla, csak úgy rátok írna, hogy megkérjen titeket arra, hogy mondjatok valamit a barátnőtöknek, akkor ti kérdezősködnétek? És ha már beszéltetek volna arról a hapsiról?

Figyelt kérdés
Az fiúnak tetszik az a barátnőtök.

2015. máj. 4. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha rám ír, akkor csak ctrl+c, ctrl+v a barátnőmnek az egész beszélgetést. :D Egyébként gyanúsnak tartanám. Szerintem írj rá te magad arra, aki tetszik. Minek kavarni?
2015. máj. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mégis mi az, hogy mondjak valamit a barátnőmnek?
2015. máj. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Röviden annyit írtam, hogy mindennél fontosabb nekem. Csak vele nem beszélhetek a szülei miatt, mert nem kedvelnek. Egyszer találkoztunk, akkor is háború lett a semmiből.
2015. máj. 4. 12:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha elmúltál 15, akkor növessz golyókat és beszélj te magad a csajjal.
2015. máj. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt mondanám neki: ne haragudj, nem vagyok postás, ha valamit akarsz a lánytól, mondd meg neki te magad.


Ha valami komoly oka van, hogy nem személyesen beszélsz vele, ne keverj bele másokat, mert lehet kellemetlen helyzetbe kerülnek miattad.

2015. máj. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem asszisztálnék. Ha a pasi akar valamit hozza össze maga.
2015. máj. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!