Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha ismerkedtek valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ismerkedtek valakivel, együtt is vagytok már, mennyi idő után fura, ha nem hangzik el a szeretlek szó?

Figyelt kérdés

2023. szept. 24. 22:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát kérdező oké, akkor a te álláspontod, hogy nem szeret a párod. Akarsz így vele lenni? Vagy most milyen választ vársz?
2023. szept. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Hát én arra gondolok, hogy szerintem nem szerelmes még (nyilván 2 hónap ismeretség után ez még normális), és nem tudom, vajon mennyit érdemes várni, hogy vajon fog-e így érezni.

Azt szokta mondani, hogy "imádlak" dehat azt a barátainak is mondja az ember szóval kedvel, de hogy lesz-e ennél több azt nem tudom.

2023. szept. 25. 23:06
 13/14 anonim ***** válasza:

De.... ne a szavain nyomorogj! Ha azt mondaná neked, hogy "szeretlek", de teljesen ugyan úgy viselkedne mint eddig, ami alapján te úgy ítéled meg, hogy "még nem szerelmes", akkor viszont hirtelen elhinnéd, hogy szerelmes, mert ezt a szót kimondta?


Gondolom a viselkedéséből, hozzád való viszonyulásából érzed, hogy nem szerelmes...


Én személy szerint 2 hónap után nem gondolnám, hogy ha eddig nem szeretett belém, majd ezután fog. Főleg ha a Én már ezen szorongok, elégedetlenkedek... nem hiszem, ezt ha nem is tudatosan de érzi a másik, és vonzóbb nem leszel tőle.


Ne egy szón lovagolj, hanem jobban hangolódj rá az igényeidre. Ha nem jó neked ahogy ő bánik veled, ahogy ő viselkedik veled, ha ez nem elég, akkor szakíts. Ha csak egy szón rugózól, de minden nagyon jó vele, akkor meg... ha meg tudod tenni, csak élvezd...

Ha nem tudod ezt megtenni, akkor te is tudod a helyes döntést...

2023. szept. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Viselkedésével nincs bajom, figyelmes, sok közös program van, jó a szex, komolyan gondolja, lekopogom, csak ennyire az elején mindig benne van, hogy pofára esés lesz a vége, emiatt sem élem bele magam.Meg hát ez igaz, mondani bármit lehet

De mellé ez az imádlakozás olyan komolytalan és fura nekem.

2023. szept. 25. 23:42
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!