Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha ismerkedtek valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ismerkedtek valakivel, együtt is vagytok már, mennyi idő után fura, ha nem hangzik el a szeretlek szó?

Figyelt kérdés

2023. szept. 24. 22:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindig jó ha mondod a kásiknak, mert lehet pont ez a szeretetnyelve... De szerintem hiányérzetem lenne ha naponta min. 2x nem mondanám ki❤❤
2023. szept. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%
Nem fura, en sosem mondtam még ki, de nem azért mert érzéketlen vagyok. Hanem inkább mert ilyen szempontból japán.
2023. szept. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Első, úgy értettem, hogy legelőször :D Tehát pl mennyi idő után fura, ha nincs kimondva, és inkább hagyni kell az egészet?
2023. szept. 24. 23:09
 4/14 anonim ***** válasza:
2023. szept. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem az a fontos, hogy erzed e, nem az, hogy ki van e mondva.
2023. szept. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne hari, de szerintem ha nem szeret a másik, az más cselekedeteiben, a közös dolgaitokhoz való hozzáálláson is érzed, csak ebből annyit fogalmazol meg, hogy nem mondja ki... szerintem én 1 hónap felé várnám, gondolnám normálisnak... de ha amúgy biztonságosnak érzem, hogy elég rendesen kedvel, nem paráznék ezen. több idő esetén úgy is érzi az ember, ha csak úgy vele van valaki nagy érzelmek nélkül! Csak nyitva legyenek a radarok, és hallgass rájuk... ne egy szóra... hazudhatja is, hogy szeret... közben minden másban érzed, hogy nem...
2023. szept. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

Sajnos egyik válasszal sem értek egyet. Nektek ilyen a szeretet nyelvetek, de én szeretem kimondani, ahogy egyes is. Amikor elköszönünk párommal este, akkor is mondjuk. Szeretkezés előtt is, sirozatozás közben is.


Így is gondoljuk. :)

De szeretünk csókolózni és ölelkezni is. Ha ezek nem lennének meg, eléggé rosszul is érezném magam.

2023. szept. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
Van, aki gyakorlatban tudja ezt csak kifejezni, ez a beszéd--téma nem feltétlen nyerő...
2023. szept. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ezt sosem értettem miért olyan nehez egy szót kimondani, ha úgy gondolja valaki. Szerintem ez a jaj nem tudom mondani inkább kifogás arra, elvagyok veled de ennyi...
2023. szept. 25. 07:45
 10/14 anonim ***** válasza:
82%

Hát szerintem két hónap után már gáz, és jelent is valamit, mégpedig azt, hogy nem szeretik egymást, vagy legalább is az egyik fél a másikat. Én kétszer jártam úgy, hogy nem szerettek és 2 hónapig tartott mindkét kapcsolat. Elsőre voltam olyan hülye hogy én mondjam ki először, ő nem mondta vissza, de később igen még aznap, majd rá két hétre mondta, hogy amúgy még nem szeret és neki kell minimum 3 hónap mire érezni kezdi úgyhogy mostantól nem fogja nekem mondani. De én mondhatm nyugodtan. :D Kösz nem b+ ne alázzál már meg... Minden napom egy szenvedés volt hogy visszafogjam magam. Na nem várta meg amíg belém szeret két hónap után kidobott azzal hogy úgyse tud belém szeretni és frusztrálja hogy én szeretem őt. Na tanultam a hibámból és soha többet nem mondtam elsőre. A következő ilyen sráccal egyszer sem mondtuk egymásnak, én akartam volna de tudtam hogy megszívom ha mondom. Amikor 2 hónapja együtt voltunk rákérdeztem miért nem mondja, azt mondta "nem fogok olyat mondani amit nem érzek". Szakítottam, hát aki nem szeret belém ennyi idő alatt az mehet a f.aszba.


Egymilliárdszor jobban és biztonságban érzem magam a párommal, mert ő két hét után mondta és addigra már én is éreztem, nem kellett visszafognom magam meg azon depiznem, hogy ő nem szeret. Úgyhogy én azt mondom jobb mondani egy hónapon belül, persze ha nem érzed ne mondd de akkor legyél szíves ne húzni az idejét, találj olyat, akit szeretsz. Azt én nem hiszem el, hogy nehéz kimondani annak, akivel együtt vagy és tényleg szereted, hiszen ő a társad, előtte semmi nem gáz, önmagad lehetsz. Tehát nincs olyan, hogy szeretem de nem mondom. Csak olyan, hogy szeretem és mondom, vagy nem szeretem és nem mondom. Az meg a legnagyobb bullshit, hogy "én nem mondom, hanem kimutatom". Nem. Kimutatni ÉS mondani is kell, nem megy az egyik a másik nélkül. Ne pazarolja senki az idejét olyanra, aki b.aszik kimondani, mert az tényleg nem szereti őt.

2023. szept. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!