Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Flörtölt velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flörtölt velem?

Figyelt kérdés

Flörtölésnek számít, ha ellenkező nemű ismerősöm ilyen képet küld ezzel az üzenettel?

Elküldött egy képet egy kutyusról, akinek szív alakú folt van a homlokán ezzel a szöveggel: "Nagyon cuki, rád emlékeztet 😊"


Tudom, gyerekesnek hangzik, de én összezavarodtam.



2023. szept. 29. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A szív alakú folt nem biztos, hogy jelent valamit, mi férfiak kevésbé figyelünk ilyen jelekre, de azzal, hogy egy "cuki" kutya rád emlékezteti azzal konkrétan és direkte azt írta le, hogy téged is aranyosnak tart, aki eszébe jut egy olyan lelkileg tiszta élőlényről, mint egy kiskutya.
2023. szept. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én vagyok a férfi, ha ez számít.
2023. szept. 29. 15:00
 3/9 anonim ***** válasza:

1 vagyok)


Lövésem sincs miért asszociáltam azonnal arra, hogy te vagy a nő.


Szerintem nem változtat mondjuk a lényegen, max kevésbé tudatos.

2023. szept. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy kiskutya-szemekkel nézel rá alapból? Nem utalt ilyesmire?
2023. szept. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sanszos, hogy flörtöl, csak kicsit furán. Én, ha férfi lennék, nem biztos, hogy örülnék, ha egy kiskutyáról jutnék a nő eszébe :D
2023. szept. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%
Dehogy flörtölt, csak egy "tényt" állapított meg.
2023. szept. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Ezzel arra utalt, hogy büdös vagy és nem szobatiszta.
2023. szept. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, igen, tetszel neki. Hidd el ilyet nem írunk olyan pasinak, akitől hányunk, mert itt túl nagy volt a kockázat, hogy félreérthető.
2023. szept. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia 🙂 attól függ, hogy jelenleg milyen szinten van a kapcsolatotok, régóta vagytok barátok?

Lehet csak haveri szinten kedvel

2023. szept. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!