Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy fogadjam el azt hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjam el azt hogy nem érdeklem a lányokat?

Figyelt kérdés

Vannak olyan fiúk akiket a lányok szedik, engem meg észre sem vesznek. Hiába akarok velük ismerkedni, nem foglalkoznak velem, vagy végül másik fiúval jönnek össze. Sokan csak ráírnak egy nekik szimpatikus, korábbról ismert ismerősükre és már össze is jönnek.

Én meg a próbálkozások ellenére sem járok sikerre és az a legrosszabb amikor egy másik fiút választ helyettem a lány. Olyankor megsemmisülést érzek hogy én nem volt elég jó. 26 vagyok és még nem volt barátnőm :(


2023. okt. 6. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
44%

Haha, csúnyának születtél, ismered a nótát, nem? "Hej Jancsika, Jancsika, miér' nem nőtté' nagyobbra?"


Csak nálad "Hej Kérdező, Kérdező, miért nem születtél szebbnek?" (Nem olyan nagy kihívás az!)

2023. okt. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nem lehet elfogadni. Én is hasonló helyzetben vagyok, nekem nem sikerül beletörődni. Viszont én is ismerek olyanokat, akikre tapadnak a nők. Ezekre a tipikus menő, humoros, jóképű stb. pasikra. Légy te is ilyen vagy továbbra sem fognak észrevenni.
2023. okt. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Hej Kérdező Kérdező sírok 😂
2023. okt. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
26 éves vagy, mi a bajod? A teljes huszonéves korosztály a tied, a legjobb korban vagy. Egyébként meg örülj neki, egy biztos pont az életedben, azt csinálsz amit szeretnél. Úgy is a csaj dolga, hogy visszautasítson, ha pedig megteszi, akkor lehet sírni a következőnek, hogy a csajok milyen szemetek.
2023. okt. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen kérdéseket mind te írod ki, vagy sok huszonéves férfi rácsodálkozik, hogy ilyen-olyan-amolyan férfiak vannak, és nem mindegyikőtöknek ugyanaz az életútja?
2023. okt. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!