Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan háláljam meg a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan háláljam meg a páromnak (férfi), hogy van nekem?

Figyelt kérdés

Azon kívűl, hogy vegyek olyat, amit szeret, csináljuk, amit szeretne, illetve ezeknek egyéb elviccelt vagy akár erotikus formái.


Valami másra lennék kíváncsi, valami mélyebbre, de egyelőre nem jutott eszembe semmi.


Több, mint 5 éve együtt vagyunk és mostanában fogalmazódott meg bennem, hogy valamit tennem kéne hálám jeléül. Merthogy különösen hálás vagyok minden pillanatért amit vele tölthettem és tölthetek a jövőben.

Őszintén szeretjük egymást, sok mindenen keresztülmentünk, nincsenek hazugságok stb., röviden és tömören egy egészséges párkapcsolatban élünk és az elmúlt hetekben azon kattogok mit tegyek, mit barkácsoljak. mit vegyek, mivel készüljek neki.

Tényleg annyira hálás vagyok, néha már sírni tudnék -jó értelemben- ettől az érzéstől.


Ti éreztetek már ilyet? Mit tennétek? Természetesen szóban is ki szoktam fejezni tetszésemet iránta. Néha talán gyakran is. Csak szeretnék valami különlegeset kitalálni neki.



2023. okt. 11. 12:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Igazából a legjobb ha èrzi rajtad.

Nem tudom a párod zenei stílusát, de pl egy video is cuki ajándék lehet.

2023. okt. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Minek kell ennek ekkora feneket keriteni?

Miert nem elég random szóban emlegetni?


En millioszor mondtam már olyanokat hogy pl koszonom higy vagy nekem.

Vagy mi is lenne velem nelkuled.


Vagy ugy örülök annak hogy te birod velem


Vagy: más ilyenkor mar reg otthagyott volna becsülöm hogy te akkor is kitartasz mellettem


Meg ezeregy ilyen es a masik tudja erzi hogy neked ő számít fontos.


Nem kell ehhez torta meg hab es ünnepség meg logisztika meg huha en vmi nagyot akarok most mondani feeling se. Az ugy nem is őszinte.

2023. okt. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
*Vagy pl olyanok is vannak hogy karacsonykor olyan meglepit adsz hogy megkönnyezi :)
2023. okt. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Túltolod ezt az egészet.
2023. okt. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

mi a szeretet nyelve?


ha tárgyakkal akarod kifejezni nálam nem rúgnál labdába, bármit elémhordhatnál nem érdelene, mert nem a tárgyak a szeretet nyelvem..érted?


egy a fontos, nézz utána mi a szeretet nyelve, mi az az út ahol befogadja a szeretetet...ha nem megy akkor kérdezd meg, hogy neked mi a szeretet nyelved, vagy nézz utána a neten...


mielőtt a saját szeretet nyelveden fejezed ki a szeretetedet és ő erre nem vevő :-)

2023. okt. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
2. válaszoló nem szeretnék semmi nagy dolgot, csupán szavakon kívűl valahogy másképp kifejezni az érzésemet. Nem tudom mi ezzel a baj.
2023. okt. 11. 14:34
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

5 év sok idő. Biztos van egy csomó közös emlék és hely még program amin együtt voltatok és élveztétek.

Szervezz egy programot olyan helyre, ahol korábban voltatok és jól éreztétek magatokat.

Vagy csinálj egy finom vacsorát olyan ételekkel amiket szeret.

Tárgyakon felül szerintem a közösen eltöltött idő, a közös élmények, vagy a személyesen elkészített/előkészített dolgok azok, amik túlmutatnak egy szimpla csoki vagy parfümön.

2023. okt. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%

Tudod ha vkit szeretunk ahhoz nem kerítünk sallangot, hanem egyszeruen csak szeretjük.

Érzelmekben pont az a lényeg hogy nem a külcsín és csinnadatra számít. Az pont elfedné csak.

Egyszerűségében a nagyszeru.


Az igazi szeretet hála az "halk".

2023. okt. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
27%
Semmit, ne nyaljátok már a férfiak seggét.
2023. okt. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%

Ne haragudj, de magas labda.


Szpd le keményen.


Jó nem.


Szerintem ő is ugyanolyan hálás viszont, szóval csak szeressétek egymást továbbra is.

2023. okt. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!