Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A facebookkal kapcsolatos...

A facebookkal kapcsolatos kérdésem ???A páromnak 103 ismeröse volt összesen én megszámoltam 2-szer is 94.volt pontosan és tudom.ismerem is a személyeket, aztán egyszer csak azt vettem észre h lement az ismerösök száma a 103-ról 97-re.

Figyelt kérdés
Tehát ujra számoltam és megvolt mind a 94 ismerős akkor ki az a 6 személy aki nem is volt az ismerősök közt.. ezt nem értem erre várok választ???? köszönöm.
2022. dec. 10. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Minek nézegeted a párod ismerőseit és számolgatod?

Letörölte, inaktív volt, stb.

2022. dec. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Este, vacsora közben megkérdezed a párodat, mi okból változott az ismerősei száma?
2022. dec. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

És ebből milyen messzemenő következtetéseket akarsz levonni...???


Kb. tízezredrangú probléma, hogy hányan jelölték be ismerősnek valaha, akivel pl. még soha egy szót nem váltott, csak mondjuk az ismerőse ismerősének az ismerőse.....


Ne tulajdoníts ennek semmilyen jelentőséget.

2022. dec. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!