Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom ebbe a kategóriába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom ebbe a kategóriába illik de elkezdtem gondolkodni azon hogy régen volt gimnáziumban egy srác és tetszett sírtam amikor ott hagytam a sulit oda voltam érte de nem tudom ez szerelem volt? vagy mi? a családom olyan volt hogy 14 évesen nem

Figyelt kérdés
2023. okt. 19. 21:21
 1/7 A kérdező kommentje:
engedték volna hogy legyen egy párom emiatt nem mertem be vallani az érzéseimet neki már bánom mivel nincs párom nektek van ilyen történetetek!
2023. okt. 19. 21:23
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
igen van, és buta voltam.
2023. okt. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Miért nem tudom elengedni?

tényleg szerelem volt? néha eszembe jut de már nem tudom hogy nézet ki vagy most

2023. okt. 19. 21:28
 4/7 A kérdező kommentje:
amúgy 25 vagyok
2023. okt. 19. 21:28
 5/7 A kérdező kommentje:
Nő vagyok
2023. okt. 19. 21:29
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az jo ha area sem emlekszel hogyan is nezett ki. Xd
2023. okt. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Keresd meg, most már van net.:)
2023. okt. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!