Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megeshet-e olyan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KomondorPCS kérdése:

Megeshet-e olyan, hogy egy lány olyan szép, hogy egy másik lány beleszeret?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés mindig foglalkoztatott. Nem (csak) viccből írtam ki. :)

2023. okt. 19. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Hogyne lehetne. Tapasztalatból mondom. :)

Bár azért a jelleme is sokat számít persze, hiába szép ha fejben nincs rendjén.

2023. okt. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem is simán elképzelhető
2023. okt. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
vannak olyan lányok akik heterónak hiszik magukat de igazából bik de nem volt még olyan csaj aki be jött volna nekik szexuálisan, de azért ez 30 körül kiderül ha bi.
2023. okt. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

Én nem tudnék beleszeretni és minimálisan se vonz egy nő. De tuti van sok ilyen.

N31

2023. okt. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Simán. Én sokáig csak azt hittem, hogy biszex vagyok, de pár hónapja be is igazolódott. Mondjuk, nekem azért több kell egy szép arcnál. Személyiség, hasonló gondolkodásmód, ilyesmi...
2023. okt. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
A lányok csak szexre kellenek, a fiúkba tudok beleszeretni, nagyon hamar. Nem tudom elképzelni hogy szerelmes leszek egy lányba, de ha suép akkor nagyon megkívánom.
2023. okt. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem hiszem. Én pl. 100%hetero vagyok, hiába állna itt előttem Margot Robbi, nem tudnék rákivánni, mert nem vagyok sem leszbi, sem bi. (Sajnos, pedig könnyebb lenne) egyszerüen nekem a férfi test az, ami szexuálisan vonzó. Nyilván szeretnék ugy kinézni, mint Margot Robbi, de akkor sem tudnék vele szexelni.
2023. okt. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2023. okt. 20. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!