Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerethetsz ugy valakibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerethetsz ugy valakibe h tudod hogy nem szabadna? Mindketten kapcsolatban vagyunk. Annyira erős ez az erzes h nem tudok ellene tenni mert annyira megfogot a másik személyisége hogy csak rá gondolsz vele álmodsz.

Figyelt kérdés

Intimitás nem volt köztük de nagyon szikrázik a levegő mikor egy társaságba vagyunk.

Egyikünk sem mondtuk ki h mit érzünk de érezzük egymást.

Érzem ahogy rám néz.

Ki volt hasonló helyzetbe? Ilyenkor mi a megoldás, jobb lenne a másikat elkerűlni?

Lehet ez csak 1 fellangolas? De akkor miért tart mar ez az egesz ilyen sokaig( 1.5 éve)?

( És tudom milyen szemétség ez a parommal szemben, kérlek ne itelkezzetek, én nem akartam ezt az egészet próbálom elfojtan)



2022. nov. 5. 10:12
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
63%
Csak szórakozik veled a másik. Gondolom te vagy a nő. Az ő kapcsolatába belefér egy kis ungibungi másokkal is, ha ennyire ráérős, hogy már 1,5 éve villogtatja össze a szemeteket, valószínűleg nem csak veled csinálja ezt.
2022. nov. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
29%

Pff...ez az írás....szörnyű.

Azért tart ennyi ideje, mert még nem dugtál vele, hogy aztán rá is rá unj idővel, mint a párodra.

2022. nov. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
73%
Te is olyan vagy mint rengeteg naiv, buta nő, azok írnak ilyeneket. Azért mert szemezgetsz egy kikapós faszival, mindjárt kölcsönös szerelmet vízionálsz. Holott ez semmi más csak szexuális vonzalom.
2022. nov. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
78%

Szia!


Na én pont megéltem egy lyet nőként. Kerültem, távol maradtam, teljesen összezavart. Nem bírtam tovább lépni, nem történt semmi, de tiszta szívemből szeretem a mai napig.


Én hiszem, hogy nincsenek az életben véletlenek és már ba OM hogy akkor nem léptem és gyáva voltam.

2022. nov. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem meg baromság, amit írtok. Egy vonzalom nem ennyi idő. És attól, hogy kapcsolatban vannak vannak érzéseik. Valószínű jó társuk van, de mégsem az igazi mellett vannak ha ez megeshet. Ezen az segít csak ha őszintén leulsz vele egy nagyot beszélgetni és együtt ezt átrágjátok, mert így hosszú szenvedés vár rátok.
2022. nov. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
32%
Ne légy hülye. Ne engedd el az életedből. Legalább egy beszélgetés, mert valószínű ugyanúgy kínlódik, mint te.
2022. nov. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%
Csak, ha megfogadod, amit 5-ös írt, készülj fel rá, hogy a jelenlegi kapcsolatod véget fog érni. Mégis mit lehet azon "megbeszélni", hogy egy másik 1,5 éve ennyire tetszik.
2022. nov. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
36%

Sziasztok!


Én senkit nem buzdítok megcsalásra, de ha ilyen fokú érzéseid vannak, lépj felé, légy vele őszinte. Én megbeszélném ezt vele. És nem kell a családot eldobni. Próbáljátok meg milyen együtt, ha jobb, lehet lépni, ha nem, nem kínlódtok tovább. Ez máshogy nem fog elmúlni.

2022. nov. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
30%
Hogyne, és ez egyértelműen kölcsönös igazi szerelem. Na ilyen is ritkán van az életben. Légy bátor! Egy életünk van.
2022. nov. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk munkahelyváltás segitett.
2022. nov. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!