Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudnátok segíteni ? Bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni ? Bele szerettem a főnökömbe

Figyelt kérdés

Szóval, az történt hogy sajnálatos módon bele szerettem a főnökömbe..

Nem tudom mégis mit kéne csináljak, 8 év van köztünk…amióta ott dolgozok azóta megfogott engem a kinézete és a személyisége is egyaránt…a probléma az az hogy van barátnője, akivel szerintem nem ápol valami szoros kapcsolatot…amikor a közelében van a nő, nem is mosolyog rá, egy puszit nem ad neki, semmiféle kedvesség nem árad belőle a barátnője felé olyan mintha csak haverok lennének.

Velem pedig….egyfolytában a közelemben van, mindig talál egy okot hogy hozzám érhessen, becézget engem( a barátnőjét pedig a rendes nevén hívja) engem pedig az éppen tetszőleges néven ami neki be jön ( drágám, kincsem)és soha nem hív engem a nevemen…

Mindig kedveskedik velem, megcsinálja helyettem a teendőimet…amikor beszélgetünk, az arca kb 5 cm-re van az enyémtől és mélyen a szemembe néz, amitől mindig zavarba jövök..egyfolytában tartja velem a szemkontaktust és nézi a számat is…még az egyik napon a kollégánk a beosztását is eltolta hogy kettesben dolgozhasson velem…(ezt elmondta nekem)

Amikor elmegy mögöttem mindig megérinti a derekamat…

Hogyha egy helyen vagyunk 3-an a barátnőjével együtt, tehát oda jön hozzá, konkrétan leszarja hogyha én is a közelben vagyok…ez nekem is nagyon szemet szúrt…ha a csajszi puszit akar tőle kérni akkor vissza utasítja hogy neki dolga van….ezeket persze úgy csináltam mintha nem vettem volna figyelembe de persze láttam…

Akármit ki rakok facebook storyba képet magamról, mindig válaszol rá valamit…hogyha egy ideig nem találkozunk mert pl szabadságra megy akkor mondja hogy hiányozni fogok neki

Mégis mit kéne tegyek? Annyira vonzz engem ezekkel de közben tudom hogy nem helyes ahogyan érzek…mivel nem szép dolog… de nah



2023. okt. 20. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
☺️ Nyugodtan rakd szét a lábad az egyoldalú szerelem nevében. Nem fogja érted elhagyni a nőjét csak informállak előre. Inkább téged vág ki a munkahelyről vagy azért, mert egyszer elég lesz belőled, vagy azért mert megun több alkalommal, illetve azért hogy ne járjon el a szád! De nah furulyázz neki készségesen és élvezd, hogy ürítésre szolgáló tárgy leszel! Hajrá! ☺️
2023. okt. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Egyébként ha rendes nő lennél, ami nem vagy, csak egy lábtörlő infóznál a barátnőjének mekkora hűtlen köcsöggel van együtt hiszen nem te lennél/leszel az első szeretője!
2023. okt. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Ebből szex lesz max és kirúgás/felmondás.
2023. okt. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Baszki ha neked elég az olcsó becézgetés, nem mond számodra semmit a munkahely, se más embertársad tisztelete, akkor szexelj vele. Óriási olcsó módon adja elő hogy másra nem lennél jó mint pár/egy numerára. Mit is szeretsz rajta? A saját barátnőjét csalja. Igen vannak szeretői, te csak a következő lennél. Téged ugyanúgy csalna. Nem lenne előléptetés se hanem felmondás. Helyedben nem hagynám magam hülyére szedni, de te tudod...🤷
2023. okt. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
nem jó 5 let amire készülsz... meg fogod bánni.
2023. okt. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen nem ismered,csak látod és vonzódsz hozzá.Talán mert neked a taplók jönnek be, nem tudom...


Egyébként nekem is tetszik az enyém,ami szerintem kölcsönös,de semmi konkrétat soha nem léptünk egymás felé,pont az efféle szituációkat elkerülendő.


Szerintem ez az illető baromi bunkó mind a barátnője,mind pedig a te irányodban.Hosszú távon nyilván nem számíthatsz tőle semmi jóra.

2023. okt. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

Nem korrekt a pasi. Ha valóban téged akarna, beléd lenne szerelmes (nem mondom hogy a barátnőbe az, v hogy szereti) akkor a csajt dobta volna és téged nyíltan elhívna valahova munkán kívül.


Meg akarna dugni ez tiszta sor. De arra mi utal, hogy többet akarna? Eddig semmi. Jó vége nem lesz.

2023. okt. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
64%
Széltoló pasi.
2023. okt. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!