Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Boldog, komoly kapcsolatban/há...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldog, komoly kapcsolatban/házasságban élő férfiak! Mi miatt szerettetek bele a párotokba? Mi volt az ami miatt azt gondoltátok ő kell nektek?

Figyelt kérdés
Ez lehet persze külső, de elsősorban belső tulajdonságokra gondolok. Lehet bármi. Tudom, hogy ez szubjektív, ezekre a szubjektív véleményekre vagyok kíváncsi:)

2023. szept. 8. 12:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%

Külső is, természetesen, de a többi tulajdonsága is tetszett.


F

2023. szept. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Engem a külseje fogott meg, igazi klasszikus tökéletes bombanő volt. aztán rájöttem hogy a külső nem áll párhuzamban a belsővel.
2023. szept. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Okos, céltudatos, önálló, érzelemdús, szociálisan érzékeny, törődő, kreatív, játékos.

És persze csinos, de ez ugye alap.

2023. szept. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%
Jól tud cumizni
2023. szept. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

Külsővel kezdem. Nagyon tetszett benne, hogy természetes és szolidan öltözködik.


Belsőre pedig azért szerettem bele, mert hatalmas a szíve, ragaszkodó, érdeklődő és hatalmas áldozatot hozott az életében, aminek köszönhető, hogy évekkel később megismerkedtünk és ehhez hatalmas bátorságra volt szükség. Emellett sok mindenben hasonlóan gondolkodunk.


Amikor megismertem, akkor az volt az első gondolatom / megérzésem, hogy ilyen lánnyal még nem találkoztam és ha ezt elszúrom, akkor lehet, hogy soha többet nem is fogok. Előtte mindenki más olyan semmilyennek tűnt. Ő volt az első olyan lány, aki valódinak tűnt, valódi érzésekkel és az egész lénye olyan kis szerethető, hogy egyszerűen odavagyok érte.

2023. szept. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%
személyisége + külsőleg sincs rá panasz
2023. szept. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%

Jó segg,kisugárzás

aztán beszélgetés során kiderült,hogy ugyanolyan "hülye" mint én.


Ennyi elég volt,hogy szerelmbe essek.

Nem utolsó sorban közben az is kiderült,hogy az ágyban is passzolunk.

2023. szept. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Szia! Azelőtt el sem tudtam képzelni, hogy jó érzés összebújni, csókolózni, újra és újra kezdeni! Amíg nem ismertem meg a jelenlegi (25 éve) páromat, abszolút nem érdekelt a partnerem , ha akart jött , amíg meg nem unta , de teljesen hidegen hagyott amikor szakításra került a sor
2023. szept. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Á.Zoli ***** válasza:
84%
Minden pillanatban jó mellette lenni. Vágysz a közelségére, a társaságára.
2023. szept. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Őszinte válaszokat valami irigy fa.sz pontozta le,mert le mertük írni,hogy milyen a feleségünk és mi tetszett meg benne?
2023. szept. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!