Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 29 éves vagyok, és soha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 éves vagyok, és soha az életben nem voltam még szerelmes senkibe. Talán soha nem is leszek az?

Figyelt kérdés
Nyitott vagyok az emberek felé,szeretek beszélgetni,kirándulni, viszont a társaság középpontjában nem szeretek lenni. Soha életemben nem éreztem még azt senkivel szemben,hogy akár csak egy szikrányi kis vonzalom felcsillanjon. Sokszor inkább abba a csapdába esek,hogy vagy magamra erőltetem azt,hogy "szerelmes vagyok valakibe", vagy annyira görcsösen kerestem az igazit egy időben.Viszont, szerintem az semmiképp sem normális,hogy 29 éves egészséges nő vagyok,és a szerelem messziről elkerül. Annak ellenére is,hogy nem a szobában kuksolok,hanem élem az életemet.
2023. okt. 26. 09:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sem, és nem is hiszem, hogy valaha az leszek.

Talán én nem is tudok szeretni, így meg nyilván engem se fog senki.

39F

2023. okt. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
31%
Az egyik legjellemesebb, kincset érő szép fehér rózsa vagy.
2023. okt. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

:DDDDDDDD

megszólalt az önérzetes. Ennyire félsz attól,ha bemásolom a mocskolódásodat?Képzeld,tudom,hogy szabálytalan. Jaaa,és én nem vagyok olyan aljadék mint te,hogy kapok egy visszautasítást,és akkor már "dögölj meg paraszt " van. Tartogasd csak amit akarsz,ilyen hozzáállással neked sem lesz senkid,meg a tagodat sem lesz kinek beraknod.

2023. okt. 26. 10:11
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A szerelmet sose kergesd, ha készen állsz rá, akkor megtalál. A legváratlanabb helyen és időben.
2023. okt. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na, látom eltűntek a válaszaim.Akkor jó..Jobb is ez így..
2023. okt. 26. 10:12
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet aromantikus/demiszexuális vagy.
2023. okt. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Irigyellek
2023. okt. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Aromantikus vagy talan.. az az nincsennek gyenged erzelmeid.. a szerelemhez kell.
2023. okt. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem volt szerencséd sajnos. A szerelem, az igazi nagy, olyan, mint a lottó ötös. Nem könnyen jön össze, és a kor előrehaladtával még egy kicsit nehezedik is, mert az ember egyre kevésbé rajong rá dolgokra és emberekre. Kicsit meggondoltabb, kicsit kritikusabb, de ennek vannak pozitívumai is. Szerintem még simán lehetsz szerelmes, gyakran tényleg a legváratlanabb pillanatban üt be a "krach".
2023. nov. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!