Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt,vagy ismertek olyanoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt,vagy ismertek olyanokat,akik szeretik egymást,de mégsem lehetnek egy pár?

Figyelt kérdés
Felnőttek közül van,volt valaki ilyen helyzetben?Miért nem lehettek együtt?

2023. okt. 26. 17:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Felesége volt, vagy én nem szakítottam még az akkori párommal…
2023. okt. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Azuért "nem lehetnek" együtt, mert legalább az egyik fél nem is akar.
2023. okt. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Mai napig megvan ez a jó ismerősöm. Sajnos nem tudott nagyot álmondi, mert nem hitt magában(tettek róla). Így nem lett belőle semmi, de volt egy szép év amikor udvarolt nekem. Azóta nem találok ilyen félt magam mellé...
2023. okt. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Legtöbbször amiatt, mert mással vannak kapcsolatban vagy házasok. Akár mindkét, de legalább az egyik fél. Ha gyerek is van, akkor pláne reménytelen.
2023. okt. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Mert nem akarnak valami/valaki miatt.
2023. okt. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%

Mentális zavar is lehet.

A beteg féltékenyek és/vagy nőverők, meg akik minel jobban akarnak vkit, annál jobban csak menekülnek tőlük azok, akik egyébként akarnák az egészet, csak azért élve.

Szoval agybetegségek is lehetnek okai annak amik 2 ember közé állnak.

De akkor elég a kapuzárásosakról is vagy nárcikról is beszélni, egyéb kisebbségi komplexusosakról is, akik saját maguk alatt vágják a fát és mindig azt teljesítik be amitől félnek. Az önsorsrontók nem csak az önsorsukat rombolják hanem akik velük van a kapcsolatot is.


Én azt hittem ilyen nem létezhet hogy félelmek miatt legyen vége. Mert fél hogy elveszít megcsalom meg bármi. De ezek tényleg addig teszik pokollá a kapcsolatot ezzel hogy már a másiknak tényleg mennie is kell. Képesek elèrni azt hogy az is elmenjen aki szereti tiszta szívből. Rákényszerítik. És ők győznek.

A sérültek erősebbek azoknál akik mentálisan épek.

Nem az épelméjü tudja összetartani a kapcsolatot, hanem a sérültek tudják lerombolni azt.

A negatív erő erősebb.

2023. okt. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%
Igen, ilyen helyzetben vagyok. Foglaltak vagyunk mindketten. Már lassan 2 éve hogy oda vagyok érte. Hullámzóak az érzelmeim, próbálom elnyomni magamban, de kb addig tart ez, amikor megint látom, találkozom vele. Szóval nem lehetünk egy pár 😢. De sosem tudni mit hoz a jövő, ez segít elviselni ezt az állapotot.
2023. okt. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj mind2 en szinglik vagyunk es ha hazas lenne gyerekekkel akkor tudnam csak elkepzelni vele , igy tul unalmas es konnyu preda. N
2023. okt. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ilyesmi, a delikvens az orvosira jár és egy ország választ el minket.
2023. okt. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
21.25. Amíg élünk reménykedünk.Sok sikert és kitartást kívánok!
2023. okt. 27. 06:47
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!