Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért engem választ ha megtett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért engem választ ha megtette ezt velem?

Figyelt kérdés
A barátomról kiderült hogy másfél éven át rendszeresen csalt egy nővel, többször találkoztak, csókolóztak és lefeküdtek a hátam mögött. Tudtommal a másik nő akart vele járni, de a barátom mégis velem akart maradni. Állítása szerint szeret engem, a másik nőbe nem szerelmes. Ha rendszeresen összejártak és a másik nő akarta őt, akkor miért választ mégis engem?

2023. okt. 27. 17:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%

Azért mert az a csaj egy szubmisszív, taknyosra szopatható rib.anc, te meg egy unalmas heti 1 szexes asszonyság vagy

Viszont az a csaj buta mint a föld, te meg értelmes vagy

De ez csak egy lehetőség:D

2023. okt. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Vegyész a lány tehát nem gondolnám butának, és én is most kezdtem az egyetemet
2023. okt. 27. 17:12
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Jobb 2 pnci mint egy, kielhette magat rajta.. azert azt vitatnam , hogy mennyire szeret. Akit szeretunk nem csapjuk be , nem csaljuk meg es ha bantjuk is akkor nem direkt.. hat itt minden megtortent.
2023. okt. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Jó, megpróbálok építőbben fogalmazni.

A megcsalásnak 3 oka lehet

1. Nem elég érett komoly, monogám kapcsolatra

2. Mentális beteg, akinek pl kell a visszajelzés, azáltal hogy mások dugni akarnak vele

3. Nem passzol a szexualitásotok(libidóban, irányultságban(bdsm), stb.)


Amennyiben vele akarsz maradni, melyiket választod?:D

2023. okt. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Azt hittem hogy érett rá de ezek után semmiképp nem mondanám ezt
2023. okt. 27. 17:20
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak önmagát szereti a fiú. Se téged, se őt. Azért választ téged, mert te vagy a biztos pont, megunta a másikat, de ha lesz új nő ugyanúgy megfog csalni téged, de lehet szakítani nem fog. Nekem nem kéne, de te tudod...
2023. okt. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert tudja, hogy egy lábtörlő vagy és veled a jövőben is mindent megtehet amit csak akar. Áltathatod magad, hogy szeret téged, de ezzel csak még mélyebbre süllyedszm, már ha ez egyáltalán lehetséges.
2023. okt. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
O mondta el vagy kiderult?
2023. okt. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Naiv vagy. Ezek utan meg o valaszt? Ha lenne tartasod mar dobtad volna reg.
2023. okt. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak kiábrándítani, de nagy valószínűséggel más nőknek is azt mondta, hogy őt választja, ne legyenek illúzióid. Igen, veled szeretne tovább együtt élni, másokat pedig hülyít szexkapcsolatra és elpanaszolja, hogy xy miatt nem hagyhat el téged.
2023. okt. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!