Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha olyan sok jól szituált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha olyan sok jól szituált 30-as szingli pasi van, akkor irántam miért nem érdeklődik egyik sem?

Figyelt kérdés
Tippek?

2023. okt. 28. 19:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Van egyáltalán lehetőségük rá? Jársz társaságba? Bulizni? Közösségi eseményekre?
2023. okt. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem szoktam eljárni, való igaz. :/
2023. okt. 28. 19:16
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem első körben ez ügyben tudsz változtatni.


Minél több helyen megfordulsz, annál több embert megismersz, és annál nagyobb esélyed van találkozni egy olyan férfival, akivel kölcsönösen tetszetek egymásnak.


De ehhez meg kell tenni az első lépést.

2023. okt. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
És mit jelent számodra a jól szituált? Te mennyire vagy jól szituált, és mennyire nézel ki jól? Amúgy ha "láthatatlan" vagy, és a férfiak azt sem tudják, hogy a világon vagy, akkor ne csodálkozz azon, hogy nem kezdeményeznek nálad.
2023. okt. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Bipoláris??? Mint személyiségzavar?

Mert akkor megvan a megoldás, nagyon dok 30as szingli van enyhe mentális gondokkal, tehát tök jól elvannak az èletben, van munkájuk, de párkapcsolatra alkalmatlanok.

2023. okt. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

4: Ezt olvastam itt a gyakorin, hogy "férfitöbblet van" és kígyózó sorokban állnak a kulturált, egyedülálló férfiak.


5: Csak trollkodásból tettem be a bipoláris szót a címkék közé, kíváncsi voltam hány mp alatt csaptok le rá.

2023. okt. 28. 19:46
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#6: Ha valaki láthatatlan a férfiak számára, akkor nyilván senki sem fog nála kezdeményezni. Viszont aki nyitott az ismerkedésre, annál biztosan lesz jelentkező. Egyébként még mindig kíváncsian várom a válaszodat a kérdéseimre.
2023. okt. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%

6.


Maga a "kérdés" egy trollkodás, egy rossz vicc.

2023. okt. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

4: A jól szituált azt jelenti, hogy tisztességes, tanult ember, normális családi háttérrel. Én jól szituáltnak tartom magam, de valószínűleg nem nézek ki elég jól, hogy látható legyek a férfiak számára. Ha ez a válaszod a kérdésemre, hogy a külsőm gyenge, akkor elfogadom.


8: Nem trollkodás a kérdés maga, csak a bipoláris címke.

2023. okt. 28. 19:59
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
6! Pedig amit írtam, nem vicc! A legtöbb 30as szingli kisebb-nagyobb mentális bajokkal küzd, és nem ez nem szégyen, nem dilisség, ez egy állapot.
2023. okt. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!