Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A férfi akit szeretek eljegyze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi akit szeretek eljegyzett egy másik nőt. De én titokban szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
Próbáltam elfelejteni, de mindig mikor próbálom megjelenik az álmomban. Miért van ez? Hogyan tudnám elfelejteni?
2023. okt. 28. 20:06
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
50%
Nem fogod...🙁
2023. okt. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%
Felejtsd el minél előbb!!! Rajta kívül még bőven van szingli férfi a világon.
2023. okt. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
91%

Nekem bőven elég lenne a tudat, hogy nem én kellek neki.


Legyen boldog azzal a másikkal akkor, ennyi.

2023. okt. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
4%
Akkor szerezd meg! Legyen vér a puncidba és ne félj egy kis rivalizálástól, mit veszíthetsz?
2023. okt. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
4. Nem fogok küzdeni egy férfiért sem! Nincs az a pénz! Nő létemre? Ez a férfiak dolga! 3-as egyetértek és én is így gondolom. De még csak nem is ismerem, nem váltottunk 2 szót soha csak többször láttam. Egyszer szemezett velem és mikor ki derítettem ki ő akkor el volt jegyezve. Ez kiábrándító volt számomra. És már a jegyesével is találkoztam, furcsa volt, mert végig engem bámult. Amúgy azt álmodtam a sráccal hogy álmomban szerelmet vallott és mintha búcsúzott volna. Ezt nem tudom hova tenni. Elment az eszem?
2023. okt. 28. 22:29
 6/30 anonim ***** válasza:
22%

5

Ha nem küzdesz, ne nyafogj meg ne vágyakozz. Ha kell tegyél érte, mindegy hogy nő vagy vagy nem. De az hogy nem mersz beleállni egy helyzetbe, miközben megtehetnéd az a gyávaságodra utal. Ez kb olyan mint amikor Atilla királyunk megálmodta hol találja a kardot. Majd mondta volna hogy messze is van, meg mér én menjek majd idehozzák nekem stb. Azt közbe meg picsogott volna hogy de jó is lenne egy olyan kard. Nem elment ha kellett megharcolt érte hogy eljusson odáig és az övé lett. Ennek a mai generációnak ha nincs valami a segge alá téve csak picsogni tud, borzalmas!

2023. okt. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
24%

6 :)))

Ez jó szöveg. Te hány éves vagy melyik generációra érted hogy még nem picsogott?

2023. okt. 29. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
0%

7

30 feletti 😉

2023. okt. 29. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
14%
Szakember ha hosszú ideig oda leszel/oda vagy érte tok feleslegesen.
2023. okt. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
28%
2-3! Nektek sincsenek érzéseitek!
2023. okt. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!