Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már egyszerre két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már egyszerre két emberbe szerelmesek? (pl. jelenlegi partner és az ex). Hogyan kezeltétek ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

2023. okt. 29. 00:22
 1/5 anonim válasza:
52%

Jelenleg 3 emberbe vagyok szerelmes.

Nem tudtam hogy az ember érezhet egyszerre ilyet de igen....

Borzalmas.


Van a párom akivel már több mint 10 éve együtt vagyok.


Van egy férfi akit 4 éve ismerek azóta lényegében szeretem de ő nem tudja még csak sejteni se sejti.


Aztán most 2 hónapja van egy újabb férfi aki közeli barátunk de szeretne tőlem valamit úgy nézz rám, közeledik stb.... De nem mutatok viszonzásul semmit mert van párom.


Párommal nem zökkenőmentes a kapcsolat ahogy mondani szokták ennyi idő alatt egy kocsi is elromlik. (:

De szeretem, sok mindent nem kapok meg tőle pl szex, vagy érzelmek kimutatása stb.... De szeretem, és nem lépek félre, viszont szerelmes attól vagyok :)

2023. okt. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Voltam két emberbe szerelmes egyszerre, de a másik nem az exem volt. Megvolt már akkor is a párom, de nem volt jó a kapcsolatunk, nem voltam boldog. Jött egy másik férfi, akitől megkaptam azt a figyelmet és törődést és mindent amit a páromtól. De nem történt soha semmi közöttünk mert nem hagytam, hűséges maradtam. Azóta is a párommal vagyok, sokat javultunk.

Jobb volt hűséges maradni a páromhoz. Ilyenkor jó ha elgondolkozol,hogy megéri-e elhagyni azt akivel együtt vagy,és ne az érzésre gondolj mert az elmúlik.

2023. okt. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom számodra mi a szerelem. De az én definíciómban benne van, hogy csak egy ember iránt lehet egyszerre érezni, tehát definíció szerint nem létezik ilyen. Szerintem egyikbe sem vagy szerelmes. De ha kifejted hogy számodra mit jelent a szerelem, akkor mi is okosabban tudunk válaszolni.
2023. okt. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
A barátnőm több személyiséggel rendelkező elmegyógyászati eset volt. Egyszerre vagy 6 embert öleltem magamhoz és körbeérte őket a karom.
2023. nov. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%
Elég ciki, hogy az emberek nagyon nagy része összekeveri a birtoklási vágyat a szerelemmel, vagy a szexuális ingert és vágyakozást a szerelemmel.
nov. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!