Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy egy idő után találkoztatok az exetekkel, aki annyira megváltozott (elsősorban a külsejére értem, de akár belsőleg is), hogy újra vonzónak kezdtétek látni? Mi lett ebből?

Figyelt kérdés
Teszem azt, a szakítás után néhány hónappal újra találkoznak és a férfi addigra pont úgy kigyúrta magát, ahogyan amúgy a másik félnek az ideálja. Illetve belsőleg is történt változás, mert a korábban problémásnak tűnő területek (pl. kommunikáció, közös érdeklődés) is sokat javult.

2023. okt. 29. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Újabb csalódás.
2023. okt. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
Persze, többször is, szoktam szebbnek látni az exeimet, de ettől nem lesznek automatikusan vonzóbbak is. Ha azért szakítok, mert nem vonzódom hozzá, nézhet ki akárhogy, a vonzalom nem(csak) külsőtől függ.. Szóval ja, volt már hogy valaki jobban nézett ki a szakításunk után, úgy öltözött fel, ahogy tudta hogy tetszeni fog, és szépnek, sármosnak is láttam, hogy hű, ez az exem, de jól néz ki.. itt ki is merült a dolog, mert "nem véletlen az exem". Max jobban éreztem magam tőle, hogy ilyen szép exem van és én dobtam őt és nekem még így sem kell, pedig tudom mennyi csajnak kéne.
2023. okt. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémek inkább rondábbak lettek.

Mondjuk én fura vagyok, mert pont a kapcsolat alatt néztek ki úgy, ahogy nekem tetszik, ez volt az egyik oka, hogy összejöttem velük.😉

2023. okt. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!