Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy konzervatív pár eljuthat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy konzervatív pár eljuthat egy olyan pontra, hogy addig lazítják a kapcsolatot, amíg a cuckold és az édeshármas is belefér már nekik?

Figyelt kérdés
2023. nov. 6. 08:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akár, az emberek idővel változnak, átértekelnek bizonyos dolgokat. Én mindig azt mondom, semmi sem lehetetlen, még az ilyesmi sem.
2023. nov. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tőlük függ.
2023. nov. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mindig megdöbbentenek a nagy változások.
2023. nov. 6. 08:13
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Azok akik idáig eljutottak, sosem voltak konzervatívok, inkább csak megjátszották azt (a környezetük elvárta, szülői nyomás stb.) és ez az igazi önmaguk.


Én magamat nem tartom extrémen konzervatívnak, de ha összejövök valakivel, abból sosem lesz tömegszex. Undorítónak tartom és nem csak megjátszásból.

2023. nov. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Hippokritak. A bigott vallasos emberek a legdurvabbak.
2023. nov. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is ott van elásva a kutya, hogy az ember sokat változik.

Lehet 20 évesen nemet mond, aztán 40 évesen meg bevállalja.

2023. nov. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!