Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki az a lány, aki könnyebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az a lány, aki könnyebben adja magát vagy aki inkább konzervatív értékrendű ami a testi kapcsolatot illeti? Vagy mindenkit sodor magával a tömeg?

Figyelt kérdés
2014. okt. 11. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem sodor magával a tömeg, inkább konzervatív vagyok.
2014. okt. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdésed.
2014. okt. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Vannak lányok akik már első alkalommal odaadják magukat szerelem nélkül a szenvedélyek fogságában de vannak akik az igazira várnak.
2014. okt. 11. 14:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez így van, és?
2014. okt. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ki melyiket érzi magához közelebbinek. Szeretném már olyan lányokkal is ismerkedni, akik nem adják magukat könnyen és inkább konzervatív értékrendűek. Ennyi.
2014. okt. 11. 15:08
 6/7 anonim ***** válasza:
A szüzességemet egy nagyon jó barátommal vesztettem el, akivel kialakult köztünk a vonzalom is, és ott már túlléptünk a barátságon. Kapcsolatot egyikünk sem akart, de ő tapasztalt volt, én meg vágytam a szexre, működött a kémia, így megtörtént. Egy darabig még működött ez a dolog, később én megismerkedtem valakivel és akkor vége lett. Nekem lett egy 3 éves kapcsolatom, ott nagyjából 2 hét után feküdtem le a sráccal. A jelenlegi párommal az első randin lefeküdtünk, előtte egy hónapig beszéltünk neten és telefonon, várható volt, hogy az első találkozáskor nem bírunk majd magunkkal és igazából nem is akartunk. Tökéletes volt, azóta egy párt alkotunk. Ha később kiderült volna, hogy átvert, és csak arra kellettem neki, akkor pedig nekem is lett volna egy jó éjszakám - akkor már több, mint fél éve nem szexeltem, mert az exemmel sem volt szex a kapcsolatunk utolsó fél évében. Én nem tudok ilyen téren konzervatív lenni. Vannak vágyaim, imádok szexelni, soha nem tudnám a szűzkislányt játszani, és csak azért nem lefeküdni valakivel, mert mások szerint ez nem illő. Pont nem érdekel, a homlokomra pedig úgysincs kiírva, hogy én kivel, mikor és hogy. Rólam egyébként az ismerőseim többsége azt hiszi, hogy egy prűd p***a vagyok, mert soha nem beszélek a szexről, nem teregetem ki az ilyen dolgaim, így azt hiszik, nem is csinálom, pedig dehogynem...
2014. okt. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezzel nincs is baj ám azzal, ha romantika nélkül vagyunk együtt valakivel már igen. Ezt nem úgy értem, hogy nyáladzás kell de egy séta és egyéb programok nagyon jók. Persze, hogy az én életemben is fontos szerepet játszik. De azért benne van bizonyos konzervatívabb értékrend.
2014. okt. 11. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!