Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lattunk meg egymasba ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lattunk meg egymasba ha semmi nem klappolt mar az elejen sem? Es mier nem tudunk bucsut inteni az ido multaval sem?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk szerelmesek de kotodunk egymashoz. En szokimkndo vagyok szeretem a problemakat megbeszelni ő nem beszeli meg inkabb ignorál, nekem a rajongasa hianyozna amit nem kapok meg, neki torodes kell alitolag de nem ugy latom rajta hogy kapalozna erte. Nincs beszed temank mert sose ir ram, mindig nekem kell vagy ha netan ram ir ő rovidre fogja, vagy ritkasan valaszol nekem meg elmegy a kedvem a beszelgetestol, ő nem szeret az erzelmeirol beszelgetni en igenyelnem, ha van 1 vita en letamadom, o meg nem magyarazza meg leszarja es elvonul. Ő csaladcentrikus, nem kepes levalni a szuleirol, en nem. En a hetveget kettesbe akarom toltenj nem a csaladdal, a hetvege nekem hetvege, sokat melozunk had legyunk mar akkor legalabb egyutt. Ő allandoan alszik en meg nagyon keveset alszom. Ő trehany en nem, sexbe en odateszem magam ő meg csillagpatrik es ő a ferfi megjegyeznem. En erdeklodo vagyok mindenbe ot semmi nem erdekli ha 1 foldrenges elvinne a hazunkat azt is leszarna. Soha nemmkerdezi meg velem miujsag en mindig erdeklodok felole

2023. nov. 6. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem vagytok egy hullámhosszon. Kötődni, tartozni valakihez. Ez csak kínlódás amit ti csináltok. Hagyjátok egymást békén, jobb lesz mind.a kettotoknek.
2023. nov. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Valoszinu körbeugrálta az anyja.

Mivel konnyenb takaritani meg mindeng ha a gyereket nem bevknos hanem inkább kivonod belőle.

Én mamahotelesekkel járok így hogy semmit meg nem mozditanak a házban. De az ágyban is a nőnek kell őt szórakoztatnia meg rajta dolgozni, hogy kegyeskedjen ne másikat keresni.

2023. nov. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*jav könnyebb takarítani meg mindent ha a gyereket nem vonod be.
2023. nov. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De mit lattunk meg egymasban ami miatt osszejottunk? Az elejen js erzekeltuk az ellenteteket vagy a fizikai vonzalom hozott minke ossze?
2023. nov. 6. 17:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért vagytok együtt még mindig?
2023. nov. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet a ló nincs szamár is jó effektet

Meg a jobb mint egyedült. Ezt neked kell tudni

2023. nov. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sokan úgy vannak vele, hogy inkább ez, mint a magány. Holott ez a fajta boldogtalanság sokkal inkább rombol, mint az egyedüllét.
2023. nov. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyobb a szingli öngyilkosok aránya.
2023. nov. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy kozos van, o mindenben szereti a megszokotat a stabilat te meg csak a parkapcsolatban..
2023. nov. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!