Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha két ember szerelmes egymásb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két ember szerelmes egymásba milyen a tekintetük amikor egymásra néznek,és ezt észre veszik rajtuk a kívül állok?

Figyelt kérdés

nov. 6. 07:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki igen, van, aki nem.
nov. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy eset, mikor azt gondoltam, hogy tök jól titkolom az érzéseimet a másik irányába. Tévedtem, 2 ember is rájött, pedig tényleg igyekeztem "profinak" tűnni, mint akinek semmi sem vonhatja el a figyelmét a munkáról. Mármint, konkrétan a munkámat becsülettel elvégeztem, viszont bármikor megláttam őt, hátassal volt rám. Sohasem tudtam meg, hogy részéről volt -e ebben több.


Szóval akik megfelelő emberismerettel rendelkeznek, azok simán ki tudják szúrni az ilyet.

nov. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig veszem észre, de általában feltűnik.
nov. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ragyog a szemük.
nov. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem is írták: csillog a szemük.
nov. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 2-es válaszoló es hogyan tudtal igy egy helyen dolgozni vele,hogyan múlt el?
nov. 6. 10:16
 7/12 anonim ***** válasza:
#2 Érdekes ez az emberismeret, mert nekem meg többször felhozták, hogy "Tetszik neked XY?" "Bejön neked XY?" csak mert egy hullámhosszon voltunk az adott nővel és jókat beszélgettünk.
nov. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Felmondtam. Nem érzett semmit, amivel nem lett volna baj, részemről nem lett volna harag (persze nyilván fájt a visszautasítás), csináltam volna a dolgomat tovább.


Bunkó lett, ki akart fúrni gondolom, így év elején felmondtam.


Néha úgy érzem, hiányzik, de aztán a józanabbik felem emlékeztet arra, hogy ő sohasem érzett irántam semmit, a szexuális vonzalom meg nem számít.

nov. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2es voltam.
nov. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Senior Séf ***** válasza:
100%
Szerinted szavakkal le lehet írni egy szerelmes ember pillantását? Erre még szépirodalom nagyjai sem képesek.
nov. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!