Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha a nő aki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a nő aki az életem értelme megfenyegetett, hogy fel fog jelenteni, ha még egyszer keresem vele a kontaktot akárhogy? Pedig csak egyetlen egyszer az érzéseimet akartam volna elmondani, nem hiszem, hogy ez akkora egetrengető bűn lenne...

Figyelt kérdés

Nem tudok elszakadni tőle, megörülök érte,nem tudom irányítani a gondolataimat. Minden csak körülötte forog. Ha többet nem láthatom, úgy érzem vége mindennek.Hihetetlen milyen hatással van rám,nem emberi amit művel velem. Ha többet rám sem ír, ha rám sem néz, akkor sem tudok nem gondolni rá. Most hajnal 2 nem tudok aludni, ébren forgolódom, megőrjít a tudat, hogy nincs mellettem. Tudom, hogy ő is érzi ezt, csak megrémítik ezek a szenvedélyes érzések. Tudom és érzem, hogyha együtt lennénk, egy másik dimenzióba lépnénk át.

Sajnos egy pokol az életem nélküle, semmihez nincs motivációm, és semminek sincs értelme, ha nem látom.

Úgy vagyok vele jelentsen fel, nem zavar, nem tudok haragudni rá. Én csak beszélni szerettem volna vele. Az életben egyszer elmondani neki ezeket az érzéseket, aztán az lesz, amit ő akar. Sajnos ott volt egy ismerőse, amikor beszélni akartam volna vele, és megkérdeztem nem tudna - e rám szánni egy órát. Szerintem ez a rendőrségi feljelentéssel fenyegetés csak színjáték volt az ismerős előtt, nem gondolta komolyan. De ha mégsem az volt, azzal sem tudok mit csinálni. Pedig végre ott lett volna a lehetőség, hogy személyesen váltsunk pár mondatot. Gyönyörű volt, ahogy ott állt, még úgy is, hogy mérges volt rám. Éreztem benne az erőt, a szenvedélyt. Soha életemben nem ismertem még ennyire szenvedélyes, magával ragadó nőt. Egy egyéniség. Rá nem lehet nem figyelni. Szeretem és életem végéig szeretni fogom, nincs senki és semmi, ami kiölheti belőlem ezt az érzést. Talán csak ha az agyamból kimetszenék az érzelmekért felelős részt. Ha lobotómiát végeznének rajtam, akkor. Ha a szívemet tépnék ki az érte lobogó lelkemmel együtt. Bár biztos, hogy az utolsó szívdobbanásomban is benne lenne. Szeretem. Elmondhatatlanul és soha el nem múló szenvedélyes lánggal.



nov. 8. 02:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
99%
Menj dokihoz. Beteg vagy.
nov. 8. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Hagyd békén, nem kíváncsi rád, megszállott vagy.
nov. 8. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
99%

Te, te, te, te ...ki nem sz...ja le, hogy te mit érzel? A hölgynek szemmel láthatólag egy zaklató vagy, kopj le róla, különben tényleg a rendőrségen végzed.

Az, hogy neked tetszik valaki, nem jogosít fel semmire a másik irányába, és őt sem kötelezi feléd semmit. Kezeltesd magadat!

nov. 8. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Te vagy a lakótársába "szerelmes" kárpátaljai roma, kérdező? Mert ha igen, remélem, rácsok mögött végzed, mivel közveszélyes vagy.
nov. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
99%
Hagyd békén azt aki nem kér belőled!
nov. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
98%

Te saját magad pörgeted rá az agyad

Nem ő.

nov. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Egy dolgot tehet az ilyen mint te, elalszik orokre
nov. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%

Ez a nő nem akar tőled semmit.

Meg is kért hogy ne zaklasd!

Hagyd őt békén!

nov. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
97%

A helyzet az, hogy ha valaki sittre akar juttatni, akkor talán nem ő a megfelelő partner. Ha ezt nem sikerül felismerni, akkor tényleg orvoshoz kéne menned.

És nem, nem nagy bűn, ha valakinek elmondod az érzéseidet. De ha ő meg megmondja, hogy baromira nem kíváncsi rád, akkor neked ezt tiszteletben kell tartanod. Mert ez innentől fogva zaklatás.

Felnőtt emberként meg fel kellene tudnod fogni, hogy nem körülötted forog a világ. Nem mindig fog minden összejönni. Kaptál egy elutasítást. Van ilyen. Fel kell fogni, és tovább kell lépni.

nov. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
96%
Miért nem érdekel, hogy ő mit szeretne? Vagy éppen mit nem szeretne? Hogy azt akarja, hogy hagyd békén. Ez miért nincs figyelembe véve?
nov. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!