Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ebben a helyzetben van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben van értelme elmondani ?

Figyelt kérdés
Sziasztok a helyzet a következő van(/volt) egy elég jó közeli lány barátom , az utóbbi időben elég hülyén viselkedett velem ami ráébresztett arra (tipikusan akkor értékelsz valamit igazán amikor elveszíted/hiányát érzed) , hogy én többet érzek iránta, beleszerettem. Az ő érzései felől tisztában vagyok teljesen ,tudom ez csak egyirányú. Jelenleg sok új helyzettel/élménnyel ismerkedik az új közege miatt, ezért kicsit hanyagolva vagyok ,de megértem. Lenne értelme ilyen esetbe elmondani neki ? Nem félek a visszautasítástól, meg tudom kezelni is a részemről csak kérdéses, hogy ő mennyire reagálna rá jól (hetente vagy kéthetente biztosan találkozunk). Inkább attól tartok , hogy az önzőségem miatt csakhogy én megkönnyebbüljek és elmondjam mit érzek el fog hidegülni tőlem és akkor még a barátságot is elveszítem (több éve ismerjük egymást).
2023. okt. 8. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

A pasiknak mindig csak akkor kell a nö amikor az lelép vagy lenyúlja más.

Ez nem szerelem csak sima ego.gyakorta keverik

2023. okt. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"az utóbbi időben elég hülyén viselkedett velem ami ráébresztett arra (tipikusan akkor értékelsz valamit igazán amikor elveszíted/hiányát érzed) , hogy én többet érzek iránta, beleszerettem."


Ez szerintem se szerelem, csak nem akartad elveszíteni ezért az agyad játszik veled.


Úgyhogy nem kell semmit se mondani. Amúgy is valószínűleg lekoptatna.

2023. okt. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

amit/akit hajlandó és képes vagy elvesziteni, akkor a tiéd igazán

nem az akik foggal körömmel ragaszkodással akarsz magadnak

2023. okt. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Inkább elfelejteni kéne szerintem. Én hagynám. Jobban is járnál, ha elutasítana, mert beteg állapot viszonzatlan szerelemben lenni. El fognak menni az éveid tök fölöslegesen.

Ha elmondod neki hogy mit érzel, az sem hiszem hogy változtat, mert ő ignorál. Tehát nem vagy fontos. Olyanért rajongsz, aki nem szeret igazán, csak kapóra jössz neki, hogy lógjon valakivel.


Meg kellene tapasztalnod azt, amikor egy nő igazán téged szeret. Akkor hagynád ezt a csajt, és rájönnél, hogy mennyire nulla ez a dolog, és mennyivel jobban tudod szeretni azt, aki ugyanígy viszonoz, rajong. Ezt kéne most meglátnod, és a súlypontodat elvenni innen. Szerintem fölöslegesen megy az időd erre a csajra.

2023. okt. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#1-es Nyilván nem írtam le mindent , de abban tévedsz , hogy "A pasiknak mindig csak akkor kell a nö amikor az lelép vagy lenyúlja más.


Ez nem szerelem csak sima ego.gyakorta keverik" régen is tetszett csak , akkor a körülmények nem voltak a megfelelőek (például épp szakított az akkori barátjával, és vigasztaltam ahogy tudtam, de nem láttam volna helyesnek akkor úgymond kihasználni és rámászni , plusz azóta mélyebb érzéseket is érzek nem csak szimplán tetszik).


#2-es Abban igazad van nem szeretném(!) elveszíteni, de tudom mit érzek megtudom különböztetni a kettőt és igen abban igazad van visszautasítana mert ő csak barátként szeret(!) engem (Volt , hogy sírt mert tudta csúnyán bánt velem , és jogosan haragudtam rá).


#3-as Egyet kell értenem veled én is lassan erre a megállapodásra jutok.


#4-es Szerintem is el kellene felejtenem így is ráment már ha úgy nézzük 2 évem (amikor még csak tetszett), viszont tudom , hogy fontos vagyok neki mert ezt érezteti is sokszor.És igen igazad van azt kellene megtapasztalnom milyen ha igazán szeret valaki, nemcsak én "sóvárgok" valaki után.

2023. okt. 8. 15:37
 6/8 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Voltam ilyenben, hogy egyoldalú volt, éreztem hogy szeret, de azt is, hogy nem eléggé. Nekem is 2 évem ment el rá, és igazából meguntam ezt a baromkodást, és onnantól kezdve nem várok senkire. Valaki vagy akar kapcsolatot, vagy hagyjuk egymást. Nincs időm a fölösleges hülyeségekre. Egy emberre elment 2 év, nem fogok hülyét csinálni magamból... megyek tovább. Akkor nem ő az, akivel egymást keressük. Már lehet hogy rég megtaláltam volna, ha nem arra fecsérlem az időt, aki csak ilyen félgőzzel szeret.


Ezzel az egésszel az a baj, hogy ha barátságot is szakítotok, akkor lehet ebből egy se vele-se nélküle kapcsolat. Ő nem akar veled lenni, de közben meg "ne lökj el". Ez meg így bohóckodás.

2023. okt. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én meg az ilyen esetben mindig azt mondom jobb elmondani, mert akkor legalább tudod biztosan majd mi a helyzet. Ha most megszakítod vele a kapcsolatod szó nélkül, egy örök kérdőjel marad benned. Viszont ha elmondod, legrosszabb esetben kikosaraz. Viszont megpróbáltad, és utána könnyebb lesz tovább lépned. Vagy az is lehet nyitott lesz ő is többre, és akkor szintén kár lett volna hallgatni..szóval szerintem próbáld meg. 😊
2023. okt. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze ilyenkor aztán szerelmes az összes mikor ejtve vannak.
2023. okt. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!