Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet megalázó, de megenyhülhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet megalázó, de megenyhülhet a szíve?

Figyelt kérdés

Megint én vagyok, és ez lesz az utolsó kérdésem a témában


Aki nem tudná 18 éves vagyok, és van egy 15 éves lány akibe teljesen bele zúgtam a személye miatt.

A lány leszbikusnak érzi magát azonban érzem, hogy vannak benne kételyek. Rengeteg traumán ment át és ezt ez kiválthatta.


Szeretnék vallomást is tenni a lánynak de úgy érzem szeretnék a lelkére is hatni valahogy úgy, hogy...


"kérlek szépen hallgass meg, és figyelj rám ebben a kis időben.

Tudom, hogy nem szeretnél erről hallani, de mégis kérlek csak gondold át. Tudod, hogy nagyon szeretlek, de azt is, hogy nem akarsz erről hallani. Tudom, hogy leszbikusnak érzed magad, de mégis érzem, hogy te is tudod valahol mélyen, hogy ez nem teljesen így van, csak a szar gyerekkorod miatt döntöttél így.

Szeretnélek óvni téged, szeretni, ölelni, haza várni, sokszor hallani a hangod, veled aludni.

Azt szeretném, hogy csak gondold át kérlek szépen, hogy én és te. Tudom, hogy a múltban rengeteg sérelem ért, de hiszem, hogy te is tudod, hogy én soha nem emelnék rád kezed, soha nem kényszerítenélek olyanra amit nem szeretnél. Én szeretni akarlak, és ez minden álmom jelenleg.

Kérlek engedd, hogy szerethesselek, engedd, hogy melletted lehessek, engedd, hogy megmutathassam neked milyen is egy valóban szerelmes férfi.

Tudom, hogy most is azt látod, hogy nincs erős jellemem, és tudod mit? Igazad van. Gyenge vagyok, mert én is sok rosszat éltem meg, pedig csak 18 vagyok, de szeretnék megerősödni. ígérem, hogy edzek, megtanulok gitározni, táncolni, leteszem az érettségit, és boldoggá akarlak tenni. Ígérem, hogy törekedni fogok, hogy olyan férfi álljon előtted mikor rám tekintesz, akire felnézhetsz, és akivel boldogan vagy együtt. Csak arra kérlek szépen, mondd azt nekem, hogy "megpróbálhatjuk" és ez a csepp kijelentésed ha őszintén mondod, óriási doppingot ad ahhoz, hogy megváltozzak olyan sráccá amilyenné szeretnéd. Hadd kapaszkodjak ebbe az ígéretedbe kérlek, és mondj igent rám"


Tudom.. Hogy nagyon szégyenletes.... De szívből beszélek. Szerintetek tudnék rá hatni?


Köszönöm ha normális válaszokat írtok



2023. nov. 8. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A korábbi kérdéseidet nem láttam.

De ez a szöveg végig rólad szól. Ez így elég tré. Arról szól, hogy neked jó lenne, ha ő veled lenne. Sőt, közbne kifejted, hogy amit ő gondol, az tévedés, ami lényegében a verbális erőszak egy formája.

1 évesen azért lehetne több eszed is. Ahelyett, hogy könyörögsz neki, inkább csak simán legyél sokat a környékén és érd el, hogy lássa, érezze, hogy te egy jó választás vagy. Nem kellenek hozzá szavak meg magyarázás, könyörgés meg pláne nem.


Lényegében azt írod, hogy szükséged van rá, hogy megváltozhass olyanná, amilyenné ő szeretné... dehát... ő nem szeretné, hogy te bármilyenné is változz, hiszen nem srácot kaar:D Csak te ezt nem vagy hajlandó elfogadni. Neked van egy képed, hogy ő mit akar, de ez a te elképzelésed, nem az övé.

TUlajdonképpen te nem figyelsz rá és nem veszed komolyan azt, amit mond. Ezzel csak azt mutatod, hogy nem lennél jó párja. Sőt, ez a hozzáállás amúgy még havernak sem jó, hisz kinek kell egy olyan ember, aki azért könyörög, hogy adj meg neki valamit, hogy ő nyerhessen rajta?

2023. nov. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

1. B@zi a csaj

2. Nem akarod kényszeríteni, de olyanra akarod rádumálni amit nem akar.

3. Ha nem lenne b@zi is kiesnél ezzel a pixisből bármelyik nőnél.


Nem baj ha vannak érzéseid, az se ha gyenge vagy, de erről a nőknek tudniuk szigorúan tilos.

2023. nov. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kifejted, hogy tudod, hogy mit érez, mit gondol, mit akar... aztán leírod, hgoy voltaképpen lesz*rod, neked jobb lenne, ha máshogy cisnálná, szóval megkéred, hogy legyen inkább úgy, ahogy ő nem akarja.

Hát rohad tjó fej vagy:D

2023. nov. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1, nagyon aranyos vagyok, ezt így leírtad.


Tudod... Őszintén mondom.. Hogy félek attól, hogy elveszítem azt az aprányi esélyét is annak, hogy szeressen engem ahogy én Őt, ha most nem lépek.

Irtó türelmes srác vagyok, és most is az lennék, ha nem félnék, hogy méginkább behúzzák a leszbikus világba.


Onnan tudom, hogy mélyen valahol tudjayhogy nem leszbikus, csak fél a férfiaktól, hogy az Iron Maiden basszusgitárosával aki 64 éve, képes lenne elmondása szerint bármimor lefeküdni, hol ott férfi. Annyira annyira rajong érte, de még csak nem is a gitározási tudása miatt, hanem annyira utána nézett, hogy a magánéletét is ismeri már amennyire publikus és imádja ezt az embert.

Állandóan azt hallgatom tőle, hogy Janick mennyire Ahw... Persze ott vagyok én, aki mindezt mosolyogva hallgatja végig és nem tud mit hozzá szólni mint "valóban jó arc lehet"


A másik, hogy saját kijelentése "olyan nőt VAGY férfit képzel el magának aki kicsit úgy bánik vele mint a saját lányával, de közbeb túl lépi az intimitás korlátait".


Most mondjátok meg, egy leszbikus hop jelentene ki ilyet.

Egy leszbikud hondolatban sem játszik el egy férfival, de Ő igen.


Ez a lány nem leszbikus, csak roppantul lelki sérült.

Ennyi.


Nem szeretném olyanra kényszeríteni amit nem akar, de nem akarom, hogy valaha is megtapasztalja azt, hogy a férfiak, a fiúk többsége mennyire eszelősen undorító NIMFO. Önző aljas férfiak akik képesek szexuálisan kihasználni egy nőt MINÉL ELŐBB, aztán dobják mint egy használt cipőt.


Vágyom arra, hogy védelmezzem ezt a lányt a karjaim között mert őszintén szeretem.

2023. nov. 8. 22:57
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Hagyd békén szerencsétlen kislányt, a világon semmit nem akar tőled. És nem is fog.

A leszbikusság nem döntés kérdése, és 15 évesen már valszeg teljesen tisztában van a szexualitásával.

Ha ezt nekem adnád elő, én végtelenül dühös lennék. A szövegedből lejön hogy mennyire önző vagy.

2023. nov. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal vagy, de figyelj..

Egy lány, egy ilyen szöveget iszonyatosan taszítónak talál egy olyan fiútól aki nem érdekli. Egyáltalán nem érinted ezzel meg, felnőttként is sok ez, nem hogy ilyen fiatal lánynak.

2023. nov. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el. Ha szereted elengeded.
2023. nov. 9. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"ígérem, hogy edzek, megtanulok gitározni, táncolni, leteszem az érettségit, és boldoggá akarlak tenni. Ígérem, hogy törekedni fogok, hogy olyan férfi álljon előtted mikor rám tekintesz, akire felnézhetsz, és akivel boldogan vagy együtt."

Ezeket kezdd el, bár szerintem a gitározás felesleges, csak ha amúgy van hozzá tehetséged. Aztán ha már jól haladsz észre fogja venni. De ígérgetni bárki tud. Ha meg nem tetszel meg neki, akkor is jól jártál.

2023. nov. 9. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez a kitárulkozási terv színtiszta érzelmi zsarolás. Ha nekem adnál elő egy ilyet, akkor beszéltél volna velem utoljára.
2023. nov. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, továbbra is csak attól akarod "megvédeni" a csajt, hogy úgy döntsön, ami neked nem jó. Nem őt akarod megvédeni, hanem magadat attól, hogy ne úgy történjenek a dolgok, ahogy te akarod. Mindezt érzelmi zsarolással és egy elég buta szöveggel.


Az egészből csak az jön le, hogy TE AKAROD hogy máshogy viselkedjen. Ráadásul egyértelmű, hogy a odlgok felére, amire ráírod, hogy "tudom, hogy..." egyértelműen lejön, hogy tudod, de leszarod.


Lényegében egy hasonlat:

Tudom, hogy utálod a borsos tokányt és konkrétan öklendezel a szagától is. De ígérem, hogy megetetem veled.


Ez kvára nem jó.


Ehelyett inkább viselkedhetnél úgy is, hogy ez mind neki jusson eszébe és ő akarja ezt.

Hogy hogyan?

Hát úgy, hogy vonzó alternatívává válsz. Nem csak ígérgeted, hog azzá válsz és hitelbe megkapod érte a dolgokat, hanem azzá válsz és majd ennek eredményeként kapod meg a várt reakciót. Már persze akkor, ha mekgapod, mert garancia nincs rá. De akkor meg hitelbe megkapni is egy ordas átverés volt részedről.


Értem én, hogy világvége hangulatban vagy a csaj döntéseivel kapcsolatban. Emlékszem erre az érzésre, én is voltam 17 éves. Pánikszerű görcsös érzés, hogy az illetőnek az egész élete tönkre fog menni ha ezeket a döntéseket meghozza.

Most 30 vagyok. Elárulom, nem, nem fog tönkremenni az élete, ha meghozza ezeket a döntéseket.

Mégis mi rossz ötrténhet? Megtapasztal eg ypárkapcsolatot, intimitást egy nővel? Hajjaj.... Semmi visszafordíthatatlan, nyugi.


Te viszont ezzel az attitűddel pontosan az az érzelmileg zsaroló, akaratos, kihasználó fiú vagy jelenleg, akitől állítólag óvni akarod őt.

Atyáskodni akarsz fölötte, de...miért is? Tudom, a szerelem egy elképesztően önző, birtokló érzés, de ez így ebben a formában akkor is rohadtul káros és veszélyes a csajra nézve.


Azt mondod türelmes vagy. Hát akkor legyél is türelmes. Olyan nincs, hogy valaki türelmes, csak akkor nem, amikor kéne:D

2023. nov. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!