Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha megbántottam és nem fogadta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megbántottam és nem fogadta a bocsánatkérésem, akkor hagyjam rá, majd megenyhül?

Figyelt kérdés

Keveset voltunk együtt és őszintén leirtam neki, hogy többet szeretnék vele lenne és díjaznám ha több időt töltene velem.


Aztan kicsit osszekaptunk, vagyis magára vette, mert sok munkája van és így is foglalkozik velem azért, szóval nem volt jogos a hisztim.


Lényeg hogy jó éjtet köszönt, írtam neki hogy sajnálom és a párbeszéd végen is mondtam, de egyikre sem reagált.


Gyötör a lelki furdallas, alig aludtam miatta, bánt hogy megbántottam őt:(


hagyjam rá vagy menjek utána?


(milliomeve voltam szerelmes.. nem tudom mi a helyes és mi nem az, a szív és az ész mást diktál..)

30f


2021. jan. 23. 10:38
 1/3 Angel3000 ***** válasza:
91%
Szia! Jobb, ha tisztàzod vele! Minden jòt!
2021. jan. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
25%
Pár nap múlva ismét keresd meg, ha nem reagál akkor sajnos hagynod kellene.
2021. jan. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%

Figyi szerintem jogos egy kapcsolatban az együtt töltött idő, ha nem mondja, és még lelkiismeret furdalást is okoz, akkor előfordulhat, hogy kifogtál egy karrierista vagy munkamániás hölgyet, de azért vannak több okok is ami miatt mondjuk keveset találkoznak egy kapcsolatban, a körülmények is számítanak, hogy tudja az ember, hogy most miről is van szó. Bár, ismétlem bár, kevés az infó, ha többet írnál a körülményekről, és hogy kb. milyen szakterület ahol dolgozik, akkor talán objektív választ tudnánk adni.


Kérdés milyen rendszerességgel találkoztok, a munkaideje mennyi, hétköznap dolgozik csak, vagy a hét minden napján, vagy 24/48 vagy 48/72? Ezek mind infók számunkra, mert pl. ha 12 órázik, és nem tudja mikor főzzön, vagy mikor menjen boltba, akkor te is foghatnád a hátsódat, és mondhatnád neki, hogy segítesz venni kaját neki, vagy pakolsz neki kaját :D, oh igen férfi létedre, mivel a kérdésed alapján úgy értelmezhető, hogy neked több szabadidőd van mint neki, és ha segítesz neki, akkor több ideje lesz pihizni, és rád is. Érted? Ne a problémán szüttyögj hanem próbáld a problémát úgy nézni, hogy mit segíthetsz ebben, hogy jobb legyen a helyzet.


Kerüld meg a problémát, jól nézd meg minden oldalról, és aztán vedd észre a probléma megoldó kulcsát is.

2021. jan. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!