Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 29 éves vagyok,és akármennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 éves vagyok,és akármennyire is szeretném egyszerűen nem talál rám a szerelem.Nincsenek óriási elvárásaim,sőt abban hiszek,hogy fogjon meg valami benne,és a többi jön magától. De egyszerűen nem találok partnert.Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Nyitott vagyok,szeretek beszélgetni,eljárok társaságba is, és csúnyának sem mondanám magam. Miért nem akad partnerem, miért nem alakul ki senkivel kötődés,és szerelem?
2023. nov. 9. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor voltál utoljára párkapcsolatban?
2023. nov. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2 hete szakítottunk,de azért mert nem éreztem szerelmet,csak elvoltam. Soha nem voltam még szerelmes, senkibe
2023. nov. 9. 23:51
 3/5 anonim ***** válasza:
24%
A saját nemedhez mennyire vonzódsz?
2023. nov. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Abszolút semennyire.
2023. nov. 9. 23:52
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Azzal tisztában kell lenni, hogy manapság egyik nemnek sem könnyű egy komoly kapcsolatot találni. Sajnos nagyon más világot élünk, már a sima barátság sem érték...25 éves vagyok és eddig 1 párom volt. Korábban Szegeden laktam de elköltöztem, mert rengeteg nő van és kevés a pasi. Akkora a nők közötti versengés, hogy lehetetlen párt találni. Itt a nők viaskodnak a pasikért. Szolnokon pedig ez fordítva van, ott töb pasi él. Szóval az sem mindegy, hogy milyen helyen élsz.


Az elvárásokból pedig nem kell lejjebb adni...én is a minimumot várom el a páromtól ami sajnos manapság magas elvárásnak számít. Nekem ez azt is jelenti, hogy a mai világban nincsenek igazi férfiak csak fiukák jóformán...mert nincs olyan társadalmi nyomás ami ezt fejlesztené. Egyré késöbb érenk meg fejben az emberek, mert olyan önző a magyar nép hogy hihetetlen. Mindig az "én" és az ego az első...az is látható, hogy egyre többen 30 felett vállalnak gyereket vagy egyáltalán komoly kapcsolatot....Na és itt tartunk, hogy a rendes emberek emiatt 30 alatt nem találnak megfelelő partnert. Az internet sem segít sokat...Tinderen 5mp alatt eldöntheted ki kell és ki nem...minhta piacon lennél. Meg sem akarod ismerni mert mindenki külső alapján ítél. Csak az a baj, hogy ezt a való életbe is bele ültetjük már.... És még rengeteg dologról lehetne beszélni ezzel kapcsolatban.


Én azt javaslom neked is , hogy ne add fel egyszer majd jön valaki az életebe csak nagy türelemmel kell lenni. Nekem 5 éve nincs kapcsolatom és másokkal ellentétben én nem akarok ezért szeretőt tartani....mert ma inkább ez a megoldás.

2023. nov. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!